Leto začalo, tak prečo si neurobiť šmykľavku z útesu.

Vodná šmykľavkaAutor: dexter698 875 videní

Odvážny skok z útesu do vodyAutor: true188227 705 videní

Skok z útesu nedopadol najlepšieAutor: peros40 245 videní

ŠmykľavkaAutor: tigrica25 853 videní

Nemachruj, raz dopadneš zle!Autor: shitmaster52 109 videní

Šmykľavka DSAutor: biinoo5 683 videní

Salto z útesuAutor: electra4 370 videní

Takmer fatálny pád z útesu na motokroseAutor: kalatrava23 825 videní

Skok z útesuAutor: noone26 259 videní

Šmýkačka z útesuAutor: margot74 324 videní

Kitesurfer odštartoval z vysokého útesuAutor: kobrick16 461 videní

A je po ňom, vtákovi ..Autor: kalatrava9 341 videní

Skok z útesu iba do kartónových krabícAutor: miguelcervantes25 180 videní
michalmacqou pred 8 rokmi a 11 m
vidím to na metrovú vodu :D
ivec3x pred 13 rokmi a 7 m
jaky živoot :)
93yogi pred 13 rokmi a 11 m
Ja si nemyslím, že tie decká si myslia, že sú nesmrteľní. Skôr naopak. Radšej nech si takto užívajú život, ako by mali fetovať a podobné bullshity. Ja budem mať radšej doškrabanú ruku, nohu, hoc aj zlomenú pri zábave, ako rozpichanú ruku po ihlách, pečeň ako kameň a celý deň strávený za FB.
balevas pred 14 rokmi
ten výčnelok skaly hneď pod šmykľavkou nevyzeral 2 krát lákavo ..
breaker1452 pred 14 rokmi
Jaká paráda =)
dark358 pred 14 rokmi
No ale ten sampon si mohli odpustit ...
4evernever pred 14 rokmi
Hneď by som tam išiel
johanko33 pred 14 rokmi
Konečne video ktoré som si z radosťou pozrel do konca :D
palozo pred 14 rokmi
mám rád keď je bžunda :D
pucher pred 14 rokmi
Môže byť :)
diid pred 14 rokmi
Ja si akurát tak zrobím bandžor dakde na potoku :D
gt1998 pred 14 rokmi
ppč
zmrzlinar pred 14 rokmi
normalne zaujimave nato ze je to z usa je to dobre :D konecne vidno ze sa amerika vie zabavit aj bez rozkopanych vajec a osranej riti :D
skaryn pred 14 rokmi
A večer gang-bang! To by som tiež mrkol....neviete niekto či? :D
tigrica pred 14 rokmi
taky pekny chlapec :D
izabell pred 14 rokmi
nič moc, ale parádne spracované :)
marabu pred 14 rokmi
Nech sa zabavia...
bossaa pred 14 rokmi
peckove... hned by som tam sla
zeffo9 pred 14 rokmi
Toto video mi pripomína našu dovolenku kde sme skákali s útesu do vody z výšky cca 5m a hĺbka vody bola 3m ja som skočil a dal šipku no ale zároveň som si tam nos zlomil tak takýto mam zážitok s dovolenky :) paráda ak by som tam mal isť tak iba s babami flirtovať iba to nič iné :)
stompinjackflash pred 14 rokmi
Chcel by som to vyskúšať,može to byť srada,aj keď je tam trochu nebezpečie ^_^