16.6.2012 cca 14:00 v Martine. Je nádherná sobota a všetci zakladajú ohníky. Srandujem... Mestský autobus začal horieť na svojej obvyklej trase, vodič ani cestujúci si nič nevšimli a na drobný neviditeľný oheň šľahajúci zozadu autobusu ich upozornil okoloidúci vodič osobného auta. Nikomu sa nič nestalo akurát ja som sa trošku nadýchal výparov... p.s. ospravedlňujem sa ak sa obraz trasie ale išiel som udýchaný z bicyklovačky

Ratovanie horiaceho autobusu (Kazachstan)Autor: rudy11122 762 videní

Linka 62 nemešká!Autor: moriak33 459 videní

Na zastávke MHD začal horieť autobusAutor: spagatko14 787 videní

Rýchly autobusAutor: benyxxxxx21 726 videní

V Košiciach horel autobusAutor: jurkosavolam2 306 videní

Horiaci autobus na diaľniciAutor: klubiknb8 369 videní

Polky za volantom autobusuAutor: mladyjunak21 801 videní

Šofér autobusu nerátal s tým, že niektoAutor: arilus95 827 videní

Gandalf to pos*alAutor: rudy11121 737 videní

Autobus nabúral do autaAutor: duri0817 951 videní

V Dubaji horel mrakodrapAutor: bond22 578 videní

Test dvojpodlažného autobusuAutor: duri0844 871 videní

Šofér autobusu skolaboval za volantomAutor: leviathan33 292 videní
jarosvalba pred 11 rokmi a 2 m
to prvé auto prišlo preto aby udržalo oheň pre tie ďalšie dve jednotky?:D:D
palozo pred 14 rokmi
http://www.mojevideo.sk/video/14ecd/bus_z_martina_2.html
furs06 pred 14 rokmi
preco to nevybuchlo a nezburalo aspon dva baraky :( to asi nebude americky autobus :(
qayxsw pred 14 rokmi
požiarnik sam :D
mischino19 pred 14 rokmi
0:56 račej zatvoril... nikto nemá rád prievan:D
aktyx pred 14 rokmi
malo pamate v mobile?? :)
marecek007 pred 14 rokmi
To asi nebola KAROSA :D :D :D
matkogala pred 14 rokmi
...zblkol, zhorel :)
mirex pred 14 rokmi
dobre mal ..ten autobus :D len tak si horieť
mrmatko90 pred 14 rokmi
,,akurát ja som sa trochu nadýchal výparov.,, No a na jakú riť si išiel tak blízko?
jeef pred 14 rokmi
Ale darmo zas sa potvrdilo že Avia vždy prvá :D
jeliik pred 14 rokmi
Dobrá bicyklovačka palozo... že kam pôjdeme na hrádzu alebo sa pojdeme pozrieť na nejaký horiaci autobus :D alebo autobusár tuhý fajčiar :D
palozo pred 14 rokmi
pridával som aj video ako to hasili lebo ste tu všetci na to nejaký natešený ale píše mi to že video bude do 72 hodín pridané no tak sa môžem aj poskladať ale proste neposúrim to ..no :) zjedzte mi päty .. :D
9aristokrat9 pred 14 rokmi
jaka hasicska avia
myxkyss pred 14 rokmi
... a v autobuse horel Martin :D
freeco3 pred 14 rokmi
mohol som si tam ist zaudit slaninu :)
freddiemercury pred 14 rokmi
0:56 Ten hasič zabudol zavreť dvere :D :D :D
hardcore88 pred 14 rokmi
Ta Avia ma tam zabija :D :D
swrtmaro pred 14 rokmi
Autor, z takychto veci sa nemaju robit zarticky..
chocolatic pred 14 rokmi
00:32 2x ZOOM , 3x ZOOM