Ako zliezť zo siláže so 14 ton ťažkým bagrom? Je na to treba trochu praxe...

Detsky bagerAutor: ganatka15 503 videní

Sranda s bagromAutor: katka74 026 videní

Pásovým rýpadlom zo strmého kopcaAutor: loktibrada54 481 videní

JCB 3CX ako zapáliť zapalovač bágrom.Autor: badwolf33 089 videní

Bagrom hľadal šťastie!Autor: bosstonmarsden30 108 videní

Šialená zábava s veľkým bagromAutor: loktibrada52 245 videní

Zamaskovaná jama v leseAutor: suky83 749 videní

Lupiči si odniesli bankomat bagrom!Autor: roberto1832 037 videní

Vyzliekanie bagromAutor: tchoroid39 487 videní

Mentálny atlét s bagrom na korbe vs. nízky mostAutor: tchoroid15 780 videní

Epické šialenstvo s bagromAutor: kobrick21 996 videní

Ruský aquaparkAutor: loktibrada85 713 videní

A bagrista čo? Bagrista žije!Autor: godzilla914 videní
lavakbob01 pred 2 rokmi a 2 m
ako nic...
cimrael pred 13 rokmi a 12 m
otázne je čo spravil Labuda pre peruánsky HIP-HOP
zolo441 pred 14 rokmi
by si pritlacil kabinu o zem a kus mu rozpucilo gule,tak by som ho chcel pocut kricat juhuu :D
matkogala pred 14 rokmi
jééej ako si to hopkol :D srandista :D
bossaa pred 14 rokmi
:D... to je ako tripod ale len z jednou nohou... tak satci mu...
akilo pred 14 rokmi
picovina....
palozo pred 14 rokmi
ja viem ako ..opatrne :D
blackblade pred 14 rokmi
a teraz naspäť :D
fireace pred 14 rokmi
bomba je to fraajer umí
fireace pred 14 rokmi
miluju hardcore mašiny sic to je bagr ale i tak bomba v poslední dobe me začal zajímat Tractor Pulling mazec jak cyp a noční mura ekologu
edildo92 pred 14 rokmi
master skill s bagrom
puska pred 14 rokmi
Waw :D
cactus333 pred 14 rokmi
ešte 2 levely a dosiahne level aziat
besttracker pred 14 rokmi
normalny bagrista ma lyzicu,tak si spravi zjazd sam...a nepotrebuje skakat do pneumatik .. :-)
anfe pred 14 rokmi
takto zlezt bagrom vie asi vela ludí po cca 2hod. tréningu, toto bolo skor nejaka skúška ako to može skakat alebo niečo také. normálny strojník jednoducho zíde dole. Takýmto bagrom s takej výšky to nieje žiaden problém ;)
eraserko pred 14 rokmi
aj ja by som sa chcel takto nudiť v robote :/
helios pred 14 rokmi
pohoda , každá práca má svojich profíkov.................
maty009 pred 14 rokmi
nuda sa cinila :D
pucher pred 14 rokmi
Paráda:) Keď bude potrebovať ísť hore, spraví si cestu :)
allekk pred 14 rokmi
jako hore tak i dolu