S takým bagrom sa dá celkom dobre zabaviť.

Šialená zábava s veľkým bagromAutor: loktibrada52 245 videní

Sranda s bagromAutor: katka74 027 videní

Detsky bagerAutor: ganatka15 503 videní

Čo s bagrom nemôžete bežne robiťAutor: d12boyzd1236 305 videní

Ja len obsluhujem také menšie rýpadloAutor: loktibrada14 611 videní

Bagrom hľadal šťastie!Autor: bosstonmarsden30 108 videní

S bagrom to teda vieAutor: tomek20 609 videní

Lupiči si odniesli bankomat bagrom!Autor: roberto1832 037 videní

Vyzliekanie bagromAutor: tchoroid39 487 videní

Bagrista si doprial osvieženieAutor: zork21 057 videní

Veď bager dáme na platformu a dvihneme hoAutor: deflo15 507 videní

Baran vs. 6-tonový bagerAutor: batuchan7243 075 videní

Do hlbokého výkopu spadol diviak, vytiahol hoAutor: godzilla5 680 videní
qvv pred 6 rokmi a 7 m
Keby v jazierku plaval krokodil, bola by to väčšia psina
lukyluky pred 6 rokmi a 7 m
chlapci musia mat piesok az v zaludi :D
damian44 pred 6 rokmi a 7 m
bagrista sa v tom vyžíval :D
nimrot pred 11 rokmi a 4 m
umyl lyžicu
pipoo pred 11 rokmi a 4 m
hahah Rusaci sa vzdy vynajdu hahaha
rodovarovnost pred 11 rokmi a 4 m
russlandia
habibi pred 12 rokmi
vyvoleni..:D:D
rodass452254 pred 12 rokmi
zvuk ako v half life ked ste na začiatku zapli ten reaktor :D :D
fokulis pred 12 rokmi
prečo ich na konci nevyhodil z výšky ? :D
washington pred 12 rokmi
Vajca poumyvane na cely tyzden...................................
zivot pred 12 rokmi
aj ja chcem bager
hydr0 pred 12 rokmi
(Viem od veci videa ale mohol by som vás poprosiť o + chcel by som hodnotiť komentáre. Neviem z akého dôvodu mi padla karma z 25 na 9 ani nevhodný komentár som nenapísal ani som
nemínuskoval ako decká mafia. Vopred ďakujem tím čo mi dali + . Pekný deň prajem )
lukas7311 pred 12 rokmi
skusil by som :D
pitike pred 12 rokmi
Toto robili carodejniciam v stredoveku nie? Akurat nie bagrom... :D
dadoooo97 pred 12 rokmi
Umývačka rusov 3000 :D
roman454154 pred 12 rokmi
Ja som čakal, že po každom ponorení z nich jeden bude ubúdať :D :D
fiking pred 12 rokmi
to je skor práčka:D
mrowerko pred 12 rokmi
ešte keby tam bola TATRA, tak by sa to volalo TATRALANDIA :D :D
ericcteuzo pred 12 rokmi
waterboarding ... :D ...
saro93 pred 12 rokmi
ale v pekne špinavej bačorine sa to kúpu:D