Žeriav sa zrútil do priekopy po tom, ako sa uvoľnilo lano.

Pracovná nehoda so žeriavom na TaiwaneAutor: uhorkac12 627 videní

Včerajšia víchrica v Poľsku zabíja, zrútilAutor: internetomsvetom17 198 videní

Oceľové lano zabíjaloAutor: kameranaceste7 520 videní

Katastrofálna žiadosť o ruku (Holandsko)Autor: hosentroger46 484 videní

Niekto to celé veľmi zle naplánoval, žeriavAutor: kobrick14 113 videní

Spadol žeriav V PolskuAutor: radko2727 511 videní

Priviezli sme vám tie oceľové platne!Autor: godzilla10 714 videní

Partia mozgových atlétov takmer pripravilaAutor: kalatrava17 454 videní

Zubatá ich ťahala na onen svetAutor: bosstonmarsden21 624 videní

Strojník sa druhýkrát narodil, so svojímAutor: sviatoslavsenior17 424 videní

Keď skala povolí, nie je to veľmi príjemnýAutor: tchoroid6 250 videní

Cyklisti si nevšimli oceľové lano natiahnutéAutor: calado6620 100 videní

Nočná mora každého cyklistuAutor: luda15 473 videní
tiysiy pred 11 rokmi a 6 m
tak stoho zeriavu asi uz nebude nic len kopa zeleza v srotovisku
m4st pred 13 rokmi a 6 m
A na konci s toho vylezie PSY a zčne... GANGNAM STYLE XD
oppai pred 14 rokmi
urobilo boom :D
mrmarco pred 14 rokmi
Plán B chlapi..zahrabte to a ideme na pivo :D
timotej pred 14 rokmi
Pokial sa nik nezranil... Je to len mašina. Asi drahá, ale určite nie tak ako ludský život :)
jakx pred 14 rokmi
Asi nebudu trinaste platy.
zgoblin pred 14 rokmi
Preco to prave teraz kameroval... niekto mal tusenie ze sa to uvolni :D :D
goralko pred 14 rokmi
a maju zarobene:DD
newmemberof pred 14 rokmi
No kameraman v tom mal ocividne prsty :)
qlpa pred 14 rokmi
Kalkulačkou natáčal?..:)
noxplode pred 14 rokmi
mal ist tam s kamerou chcel by som vidiet kde spadol ..boze neznasam ked niekto vypne hned kameru
pucher pred 14 rokmi
No,...volajte dispečerovi nech pošle ďalší :D
goodmanczech pred 14 rokmi
Ked mas smolu, pohryzie ta aj slimak!
dazdovka pred 14 rokmi
chlapi berieme si na dnes dovolenku:D
texaco pred 14 rokmi
žeriav na žeriave :D
pitoculi pred 14 rokmi
ten v zeriave utekal kakat :)
fiking pred 14 rokmi
..dnes končíme skôr:D:D
george pred 14 rokmi
Poteší dalšieho pol dna majú čo robiť :D
saladinsvk pred 14 rokmi
lol :D
lojzo55 pred 14 rokmi
cigany majú čo robiť