Horolezectvo je o odvahe, fyzickej sile a hlavne psychickej sile, keď nastane situácia, že povolí sklala ...

Koza horolezecAutor: rowdies16 305 videní

Bolestivý zostupAutor: marlborka2014 849 videní

Keď si hladný, nie si to ty! (Šiba Inu)Autor: melampyrum25 027 videní

Skutočný spidermanAutor: lubocko41 055 videní

Okupanti si užívajú krásne jarné počasieAutor: klobucnik1 501 videní

Keď vo vysokej rýchlosti povolí volantAutor: mrtee36 591 videní

Kotrmelec.Autor: miko6667 998 videní

Drsná nehoda skalolezcaAutor: johnatan27 392 videní

Bivakovanie nie je pre každého, človek musíAutor: tchoroid15 368 videní

Extrémny výstup na skalyAutor: monssi2 334 videní

Pes horolezecAutor: katka10 135 videní

U barbera to nemusí byť vždy príjemnýAutor: buchnad10 494 videní

Raz, dva, tri! Rup! (armwrestling)Autor: buntajtatar42 904 videní
tekoner1 pred 1 mesiacom a 2 t
mne sa to doma za pocitacom nikdy nestane...
riselie pred 1 mesiacom a 2 t
akože týmto sa lezie keď majú profi vybavenie ... ale čo tak prvý horolezci ktorý sa to len učili a robili prvé kroky horolezectva ?
lieho pred 1 mesiacom a 2 t
Nespoliehal by som sa na najslabší článok v reťazci
marek002 pred 1 mesiacom a 2 t
Na kyho diabla tam lezie
febatjica pred 1 mesiacom a 2 t
keby som chcel ten kusok odlupnut, umiestnil by som hacik presne tam
porfyrio pred 1 mesiacom a 2 t
Tak horolezectvo je v prvom rade najprv o hlave ( morál, teda psychická výdrž), potom o nohách, a nakoniec o rukách
na5ty pred 1 mesiacom a 2 t
"Spooky" jeho intuícia asi už cítila že dačo.
lukyluky pred 1 mesiacom a 2 t
napi.ču tam lozi...
plyncezna pred 1 mesiacom a 2 t
Kričal akoby padal poslednýkrát 😂