Krutá zákerná húsenica a nepoučiteľná stonožka.

Minuscule - šikovní mravciAutor: romen34 462 videní

Minuscule - Pavúk a ventilátorAutor: chaotic5 359 videní

Minuscule : Veľké pretekyAutor: benyxxxxx9 171 videní

Minuscule - Bez ulityAutor: nemesis984 455 videní

Materská láska (stonožka)Autor: bojovnik25 312 videní

Gigantická stonožka a myšAutor: jolaus40 209 videní

Myš vs. obrovská stonožkaAutor: jolaus27 169 videní

Stonožka vs. TarantulaAutor: benyxxxx24 582 videní

Minuscule : Osy vs. mravceAutor: benyxxxxx11 499 videní

Ryba vs. Stonožka*Autor: monssi5 677 videní

Kyblo vs. HusenicaAutor: namko3 619 videní

Húsenica ako prstAutor: fotograf11 652 videní

Lidská stonožka 2Autor: basshunterrs19 649 videní
kerberos pred 13 rokmi a 5 m
Toľko čipsov nie je u nás ani v piatich balíčkoch dokopy :D
polamana pred 14 rokmi
mala sa najesť priamo na mieste činu a nerobiť si zásoby :)
7blazo7 pred 14 rokmi
Ako krutý zákerný štát a bežný nepoučiteľný občan ?!
palozo pred 14 rokmi
jak to ta húsenica chrúmala :D :D
bogeyman pred 14 rokmi
Z toho grgania nemôžem :D
johanko33 pred 14 rokmi
Tak veľa chipsov nie je ani v plnom balení :D :D :D
eliphas pred 14 rokmi
ziadna nespravedlnost praveze na opak :D
kely007 pred 14 rokmi
to nieje nespravodlive, ved ma hranolky :D
sampler pred 14 rokmi
bože tolko čipsu v jednom balíčku.. keby som kupil celý karton tak tolko nemám :D :D :D
vojak pred 14 rokmi
4:30 moj rany pohlad na skolu :D
placebo pred 14 rokmi
2:45 ten zvuk milujem
zelezobeton pred 14 rokmi
dve veci , za hlupost sa platu a masaker zvuky ... :D
bazant45 pred 14 rokmi
kto by uz vyhadzoval skoro plny bali cipsou ?
filip333 pred 14 rokmi
Lays :)
fiking pred 14 rokmi
..skromnému aj málo stačí:)
1lulko1 pred 14 rokmi
ako.. cakal som nejake ponaucenie alebo aspon ze ich prejde auto... boze vratte mi 5 minut mojho zivotaaaa
filip175 pred 14 rokmi
Dostal som chuť na čipsi :D
joho pred 14 rokmi
asi najlepsie video ake som tu kedy videl
godzila47 pred 14 rokmi
latexovy zvuk :D
pucher pred 14 rokmi
:D Môže byť :)