Už ste videli takúto obrovskú stonožku a k tomu ešte aj mäsožravú?

Myš vs. obrovská stonožkaAutor: jolaus27 169 videní

Život americkej stonožkyAutor: kinlay5 316 videní

Materská láska (stonožka)Autor: bojovnik25 312 videní

Gigantická gitaraAutor: moriak18 490 videní

Stonožka vs. TarantulaAutor: benyxxxx24 582 videní

Ryba vs. Stonožka*Autor: monssi5 677 videní

Myš na zjedenieAutor: operator5 762 videní

Myš vs. piraneAutor: axelwers23 229 videní

Lidská stonožka 2Autor: basshunterrs19 649 videní

Chytil som myš!Autor: dynamitero17 756 videní

Dievčatko šteklilo niečo v uchu!Autor: adampl47 364 videní

Thajská stonožkaAutor: diver4 460 videní

Cvičená myšAutor: buchnad26 007 videní
blackforce pred 12 rokmi
Len Beara Gryllsa na nu to by bol fukot :) :)
herobrain pred 12 rokmi a 4 m
výborne..nepotrebujem už mačku :D stačí mi stonožka :D
pandnda123 pred 13 rokmi a 1 m
môjho malého škrečka by zožrala za minútu
jk pred 13 rokmi a 10 m
vypada to jako z prvohor z karbonu .).)toto je skolopenndra gigantea a muze mit delku az tricet cm tu byste jen tak nazaslapli chytraci protoze by vys nejdriv kousla do litka.).).).).
lycan pred 14 rokmi
ano taka prehistoricka ale netusil som ze ziju aj zmensene verzie
kr3t3nko pred 14 rokmi
to doma chovate ? :D
rominqo pred 14 rokmi
fuj haved hnusná
dtatko pred 14 rokmi
všicke nohy jej dolamať beštii :)
legionar12 pred 14 rokmi a 3 m
tám myš si môže za to sama nemala sa tak velmi približovať k tej stonožke
mysundaisy1 pred 14 rokmi a 6 m
rozmlatila by som ten hmyz najvacsim podpatkom mojich lodiciek co mam! 1000x by som pre istotu udrela!
mikokvp pred 14 rokmi a 11 m
Pýta sa američan rusa.Sergej počul som,že tam v Rusku máte aj - 60*.Rus nato - Čoby to su len reči.Možno tých -20*.Američan - Ale v správach dávali,že tam máte - 60* niekedy.Rus - Blbosť,maximálne tých -30* ale aj to je už veľa.Američan - práve sa nato pozerám a máte tam úplne zamrznuté rieky,jazerá,všade sneh a ľad.Rus nato - aha Ty myslíš vonku. :D
witchered pred 15 rokmi a 6 m
stonozka je jedovata?:
wer77 pred 15 rokmi a 6 m
teraz si hovori čo s ńou ?kam mam dať ? :D
keno1 pred 15 rokmi a 9 m
wow je to ozaj gigant.... :-D no som zvedavy aky boj by to bol proti "camelspider" samozrejme dospeli
metlak pred 15 rokmi a 10 m
nieje to pekny zivocich ta stonozka
blajza pred 15 rokmi a 11 m
fuj to je hnus nemam rad stonozky...
cub0 pred 15 rokmi a 11 m
Druh tejto stonozky najdete v kazdej dobrej teraristike
murlok pred 15 rokmi a 11 m
ja by som ju polial s absintom.... pockal 5 min potom s benzinom... fuj taky hnus....
kreky007 pred 16 rokmi a 2 m
chudatko ta miskaaa :((( ;((
jackson666 pred 16 rokmi a 2 m
Ešteźe to nebýva na slovensku , taki cigani by mali na tyžden čo jesť , a potom by boli mohutnejší a kradli by 3x toľko ako kradnú teraz :D :D :D