Prečo brzdili?

Parkovisko na koľajniciachAutor: antverti29 567 videní

Prechádzka po koľajniciach v IndiiAutor: tchoroid14 200 videní

Scéna ako z akčného filmu, vozíčkara takmerAutor: luda14 857 videní

Skratka cez koľajniceAutor: medialko40 340 videní

Riskujú na koľajniciachAutor: tigrica24 348 videní

Pozor vlak!Autor: avokado41 697 videní

Samovrah na koľajniciachAutor: cynabal72 235 videní

Kamión jazdiaci na koľajniciachAutor: vabene30 026 videní

Žena za volantom Mazdy sa ocitla naAutor: lionko5 396 videní

Železničná pobehlica AKA trubka naAutor: conan43 881 videní

Tie koľajnice visia vo vzduchu?Autor: czechiaking18 254 videní

Ožratý muž ležal medzi koľajnicami, keďAutor: godzilla7 349 videní

Enduro výlet cez koľajnice (Poľsko)Autor: vincentvega30 799 videní
restt pred 14 rokmi a 1 m
takýmto by som nohy dolámal ...
dadynko pred 14 rokmi a 1 m
Dobra reklama na brembo by to bola :D
novytaxik pred 14 rokmi a 1 m
...ja chcem pokracovanie...
majo1988 pred 14 rokmi a 1 m
To bola finta, ostatný už odpájali vagóny
freeco3 pred 14 rokmi a 1 m
preco prestal kamerovat? mozno by sme videli ako ho za to rusnovodič osobne prejde rucne strucne :D
pucher pred 14 rokmi a 1 m
Bodaj by nezastavil, keď tam chýbalo kus koľají :o:D
adam8641975320 pred 14 rokmi a 1 m
cigáni...ako inak :D :D
marianka79 pred 14 rokmi a 1 m
debil na kolajniciacj a idiot na kryhe :D:D:D ach ten svet
vajcaty pred 14 rokmi a 1 m
nic nevie ani robit ani sa zasamovrazdit.
mammut13 pred 14 rokmi a 1 m
v najlepsom skoncilo :/ :D
xantuanx pred 14 rokmi a 1 m
Už bolo večer v spravach rušnovodič zrazil pestou chodcu :D
robo1975 pred 14 rokmi a 1 m
Škoda že nepokračuje dalej video museli mu fajne naťahnuť usta rušňovodiči:D
terran93 pred 14 rokmi a 1 m
Načo brzdí, treba pridať :D
vocas pred 14 rokmi a 1 m
to bol najomny samovrah
ampotheking pred 14 rokmi a 1 m
No prečo asi brzdil? Pretože rušňovodič má povinnosť zastaviť vlak, pokiaľ vidí človeka v nebezpečnej blízkosti pri koľajniciach.
toffinko pred 14 rokmi a 1 m
vzdy v tom najlepsom to prestane...
wampirus pred 14 rokmi a 1 m
vytasať riadne palicou po chrbte
cukri pred 14 rokmi a 1 m
nenatáčal ďalej, lebo išli ukradnúť vlak
palozo pred 14 rokmi a 1 m
nezastavil lebo ho nechcel zabiť ...ale preto že sa mu to nechcelo potom umývať odtiaľ :D
sammsonn pred 14 rokmi a 1 m
no...trosku mu to nevyslo :D