Žena za volantom Mazdy sa ocitla na koľajniciach, našťastie nešiel žiadny vlak

zobraziť viac ↓
lionko 5 412 videní

Ale veď som išla podľa navigácie? No neviem, na toto treba naozaj talent ..

  • Kvalita: NQ LQ
  • Zverejnené: 8.6.2026 18:58
  • Páči sa: 73% (11 hlasov)
  • Obľúbené: 1
  • Komentárov: 9
  • Dľžka: 0:41
  • Kategória: auto-moto
  • Tagy: žena za volantom, žena skončila na koľajniciach, mazda cx-8, vošla na koľajnice, vlak
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (9)
zobraziť viac ↓
  • quixik1 pred 2 týždňami a 5 d
    okamzite zbavit vodicaku

  • neweet pred 2 týždňami a 5 d
    Už ani tie vlaky niesu čo bývali

  • majo26 pred 2 týždňami a 6 d
    Buď sa identifikuje ako vlak,alebo si v navigácii nastavila mod vlak.😁😂😁

  • foka pred 2 týždňami a 6 d
    toto fakt hadam len zeny dokazu🤦 ♂ 🤦 ♂

  • ujovecernicek pred 2 týždňami a 6 d
    tak dnes som šiel po diaľnici do Prešova od Mikuláša, to bolo miestami presne ako keby som šiel po železničných podvaloch. Normálne ma bolí sánka, ako som mal zaťaté zuby, aby mi necvakali- mám nastavené tvrdšie pérovanie na motorke. Proste otras

  • porfyrio pred 2 týždňami a 6 d
    IQ tykve