Zaujímavý okamih natočený počas španielskej rely.

Ako „na hrane“ jazdia profesionálni jazdciAutor: uhorkac10 252 videní

A ide sa ďalej!Autor: turista38 120 videní

Keď sa postavíš do zákruty ako IDIOT!Autor: zabozako32 533 videní

BMW M3 si trošku zalietaloAutor: peros41 487 videní

Pozor, zákruta!Autor: neo45 055 videní

Arabské „ungere bungere“ na dvoch kolesáchAutor: buchnad13 853 videní

Na dvoch kolesáchAutor: duri089 147 videní

S Arabmi v 200-ke na dvoch kolesáchAutor: brekeke39 088 videní

Ukážkový drift v zákrute (Rely Austrália)Autor: naceste38 066 videní

Stojme v zákrute, to je najlepšie miesto naAutor: dynamitero37 068 videní

Svoj Fiat 126p riadi ako boh (Poľsko)Autor: uhorkac43 722 videní

„Bezdomovci” na rely TenerifeAutor: loktibrada13 442 videní

Na rely som natočil skvelé zábery!Autor: loktibrada8 103 videní
prcko8 pred 12 rokmi
má niečo v rukách :D
uniwerzal pred 12 rokmi
španielskej RELY ? :D to vazne ? :D
cobra99 pred 12 rokmi
ako bola tá reklama?: nejazdite, swiftujte!
showmustgoon pred 12 rokmi
po tomto by som prestal piť ..
er4gon pred 12 rokmi
Preco ja vzdy precitam blbo? :D Na hranie
wallcorf pred 12 rokmi
Skor by som povedau, ze na picny chlp :)
ottomahr pred 12 rokmi
....nedivím se,když dnes je kára samej plast,kevlar a zavodníci taky musej držet taky trošku váhu a pak to s nima nemá tak casnovat
mrfero pred 12 rokmi
rely
matthiasbaron pred 12 rokmi
chlapíkovi za kamerou by ani zastrúhany chlp do riti nevošiel
duri08 pred 12 rokmi
Tak pánovi šoférovi to vyšlo :)
ochmamooo pred 12 rokmi
motorku
simson51 pred 12 rokmi
Phe, aj ja viem ísť na dvoch kolesách....na bicykli :D :D
alfaromeo pred 12 rokmi
co ti ebe ty kokso
mamvelkevajca pred 12 rokmi
mafian :D
aperitivo pred 12 rokmi
kde sa tak ponahla ? do spisskej do bordelu ? :D
mikenr pred 12 rokmi
Ten Swift to je strasna skatula ale vidim ze v nasej krajine oblubena... Skodovky a Swifty tu idu :D
matel855 pred 12 rokmi
ked som jazdil na bicykli tak na dvoch kolesach v poho..ale ked som sa namakal, tak aj na jednom pol sekundy...ale to uz bola ina liga -_-
borisssss pred 12 rokmi
tento clovek si moze povedat : som dobry jazdec :)
bararan pred 12 rokmi
Málo chýbalo a mal by všetky šibi vybité
hencik pred 12 rokmi
tý, ta ty viéš