Môj maličký maznáčik sa kúpe :-D

Boa Constrictor MORTIIS lovAutor: wrestiak3 863 videní

Muž pozbieral jedovaté hady a dal ich späť doAutor: vadala12 831 videní

Krmenie hadaAutor: vestaxo7 601 videní

Mladé veľhady tesne po vyliahnutíAutor: arectorpili20 894 videní

Ako klbkoAutor: zeffo94 009 videní

Boa Constrictor (Veľhad Kráľovský) Je toAutor: zeffo94 921 videní

Čo takto dať si vareného/pečeného hadaAutor: therock35 577 videní

Had spáchal samovražduAutor: medialko46 031 videní

Lovec Andrew UclesAutor: jozef626 928 videní

Dvojhlavý hadAutor: moriak56 856 videní

Najväčšie hady na sveteAutor: suky145 999 videní

Ako sa bijú hadyAutor: lluccinka19 373 videní

Kmérske deti lovia hady!Autor: fenix2035 838 videní
zeffo9 pred 13 rokmi a 9 m
ach keď si predstavím že som mohol mať párik, tak mi je do plaču
majo3991 pred 14 rokmi a 10 m
nic v zlom ale pripada mi to ako spermia pod mikroskopom ;)
bibuska1705 pred 14 rokmi a 12 m
asi sa vyznas...keby si tu dazdovku stretol uz vyrastenu a take dva roky tak by si sa asi pos.al
maskac840299 pred 15 rokmi
si mu napustil vody ako keby mal 3metre
rockstar69 pred 15 rokmi
Mmm... Veľhad Kráľovský. Máš samca alebo samicu???
luki12 pred 15 rokmi
no fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbblllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllléééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
target pred 15 rokmi
dažďovka poľna