Séria obrázkov hadov, ktoré sú určite najväčšie na svete. Videli ste už anakondu, ktorá prehltla srnku, krokodíla alebo človeka?

Muž pozbieral jedovaté hady a dal ich späť doAutor: vadala12 831 videní

Anakonda vs. človekAutor: pseudonka70 509 videní

Anakonda - Eunectes MurinusAutor: m0nc441 372 videní

Najväčšie zhromaždenie hadov na svete. TanecAutor: pepo994111 009 videní

Obrovská anakondaAutor: katka76 158 videní

Čo to v tej mláke je? (Brazília)Autor: lionko66 158 videní

Srnka v hoteliAutor: duri088 846 videní

Klokan vs. anakondaAutor: suky105 094 videní

Najväčšie svine na sveteAutor: buchnad105 107 videní

Obrovskú anakondu prešlo auto, mala v sebeAutor: biolog72 627 videní

Kamikaze srnkaAutor: excellent33 776 videní

Nebojácna srnkaAutor: somerson5 729 videní

Pozri, je tam gigantická anakonda!Autor: almano154 961 videní
dzuriak pred 11 rokmi a 3 m
ten Cr. Atrox na tretej minúte je fake. len to drží bližšie ku kamere
dandyy pred 13 rokmi a 1 m
urcite su este neobjavene miesta.. kde su 2x 3x vacsie hady a ine.. :D
dhool pred 13 rokmi a 7 m
krasne zviera
qvv pred 14 rokmi a 3 m
ja by som na nom urobil uzol
kuric345 pred 14 rokmi a 8 m
tak toto zviera je pan v amazonke :D :D :D
mrne11 pred 15 rokmi a 1 m
ja bi to zabil
ipod pred 15 rokmi a 4 m
prdi taky hadi?
tomas46 pred 15 rokmi a 5 m
fuuuj keby som mal prilezitost vsetky ich vystrielam
jakubko05 pred 15 rokmi a 6 m
Anakondu obdivujem pekne velke zviera a co to vsetko dokaze zozrat:/
pythoner pred 15 rokmi a 9 m
Krasne kusky.
16spartan17 pred 15 rokmi a 9 m
mam doma pytona ma 1.60 m ale rasite
sodomator1 pred 15 rokmi a 10 m
je to pekne len skoda ze sa to potom opakuje ale inak fajn
tulipan pred 16 rokmi
fuj to je hnus
avatar18 pred 16 rokmi
mna ostrasilo to jedenie ludi
basbiketaek441 pred 16 rokmi a 2 m
najnechutnejsie je ked ty ludia si davaju hlavu hada do huby :-( fuj
dudok22 pred 16 rokmi a 3 m
krasne :P
macko9 pred 16 rokmi a 3 m
fuuuj neznasam hady
milkofan pred 16 rokmi a 4 m
pekne hadiky
lowskill pred 16 rokmi a 4 m
wrr :( ma panicky strach s hadou
krasty9 pred 16 rokmi a 4 m
krasne plazy nuž aj ked zabili niekolko ludi stale su krasne a chel by som mat jednoho doma