Vyzerá to tak, že rodičia netrafili darček...

Ako zastaviť plač dieťaťa (tip od zúfaléhoAutor: kosicka57 735 videní

Kto nám to plače v aute?Autor: zabozako58 790 videní

Drž hubu ty stará štetka!Autor: romales60 304 videní

Cristiano Ronaldo a jeho plačAutor: palq025 243 videní

Horor vo výťahu s dieťaťom na vôdzkeAutor: vycapnik25 998 videní

Metalové dieťaAutor: artogon40 372 videní

Ideálny darček pre detiAutor: pendulum4 076 videní

Volali ho sirénaAutor: dynamitero72 766 videní

Maxi deckoAutor: che56 609 videní

Darčeky pre detiAutor: patricijka45 026 videní

Zavislé ruské dietaAutor: kubeky31 660 videní

Dieťa na cesteAutor: tigrica2 732 videní

Rozplakal dieťaAutor: tigrica18 479 videní
tarzanzroduopic pred 5 rokmi a 12 m
Možná chcel bárbinu... :D
slovodobitky pred 8 rokmi a 3 m
takú by som mu pridrbal....
misko777 pred 9 rokmi a 7 m
zviazat do mecha a hodit do vody nech to odplave a utopi sa ......
mattoussi pred 9 rokmi a 8 m
asi od radosti :D
divas pred 9 rokmi a 8 m
A čo chcel motorku? :D
abdelko pred 11 rokmi a 8 m
nechceš ? nasrat do ruk a tyžden k vode nepustit .. taku liptovsku vychovu by dostal že by dakoval aj keby dvere zavrel
miro0782 pred 11 rokmi a 8 m
rozmaznany americky maly hajzel, taku priucku by som mu dal, ze by bol vdacny aj za ponozky na nohach...kokos, co z tohoto vyrastie, len dalsi arogantny magor, ktory pri kazdom druhom slove povie to ich oblubene ,,oh my gosh,, a bude sa spravat povysenecky k zenam...
postal123 pred 11 rokmi a 10 m
Bycikel dostal? čože šak ja by som v jeho veku odpadol od radosti nebodaj chcel tablet alebo volaku hovadinu ....strašne nevďačny
postal123 pred 11 rokmi a 10 m
A kde je vďačnosť ty rozmazlenej křupane ? :D
plazma pred 13 rokmi a 3 m
asi chcel iphone :D
haha21 pred 13 rokmi a 5 m
radostou ho zlozilo :D
renka pred 13 rokmi a 6 m
a ja som si myslela.. že mám rozmaznanú sestru :D
bahramji pred 13 rokmi a 9 m
place od radosti :D
22oc pred 14 rokmi a 4 m
už by mal cez papuľu a polienko pod kolienko, smrad rozmaznaný
surkom pred 14 rokmi a 10 m
pustit,jak bude revat neustale mačkat vypnutie-zapnutie zvuku=:D
koroljov pred 14 rokmi a 10 m
On je len tak nadšený že až plače:D
fajkspirit pred 14 rokmi a 12 m
Dnešnej dobe sa takéto dementne rozmaznané deti budu rodiť čoraz viacej ..
adika956 pred 15 rokmi
zlati jak pekne zavijal
koras pred 15 rokmi
Preto sa stále držať dobrého pravidla Use a Condom...
athing pred 15 rokmi
Asi zla farba :D