Plače vám dieťa? Osvedčený spôsob ako ho ukľudniť je pustiť mu poriadnu dávku metalu.

Srdcom metlákAutor: patricia9621 130 videní

Death metalové mačky!Autor: tomek96 107 videní

Ako utíšiť plač bábätka?Autor: superman9927 673 videní

Na lúke sa pásli metalové koneAutor: paruman46 840 videní

Heavy-metalové mačky sú späť!Autor: jakubsk55537 258 videní

Kto nám to plače v aute?Autor: zabozako58 790 videní

Ako zastaviť plač dieťaťa (tip od zúfaléhoAutor: kosicka57 735 videní

Otec utišuje dieťa s gitarovAutor: noone10 356 videní

Plač rokaAutor: klobasa14126 620 videní

Poď tatinko, poď si sem sadkať!Autor: katka14 883 videní

Otec a jeho dieťaAutor: noone11 854 videní

Môj otec je šašoAutor: dexter6930 324 videní

Nomináciu na otca roka dostal tento muž,Autor: luda12 468 videní
starter pred 8 rokmi a 9 m
a zaras spi :D aj moje pocuva hudbu ale klasiku najradsej mocarta a vivaldiho.
surkom pred 10 rokmi a 7 m
Heej, Black Metal rieši situáciu :)
dagon666 pred 11 rokmi
KING
lubosko001 pred 11 rokmi a 2 m
7 ludi pusta detom citrusa
raek pred 12 rokmi a 5 m
toto ucinkuje na par minut ,,,a ked tak staci hluk hocicoho ziadny metal :P
thefenrir pred 13 rokmi a 2 m
Holt Satyr vie ako sa robí hudba...
dexterpd pred 13 rokmi a 2 m
aký otec taký syn :D
kerberos pred 13 rokmi a 2 m
z neho vyrastie iný metalista :)
darkwolf666 pred 13 rokmi a 2 m
Music:______Satyricon-King :)
ychsimiridajdaj pred 13 rokmi a 2 m
a tá piecka vzadu :D
zilko pred 13 rokmi a 2 m
a ten nebezpecny kukuc co nahodil :D
borderlands pred 13 rokmi a 2 m
Satyricon :D
dramatix pred 13 rokmi a 2 m
celý tatko :D :D
bodom pred 13 rokmi a 2 m
pivo do ruky, live fast die young :D
tigrica pred 13 rokmi a 2 m
asi to pocuval v brušku :)
skaryn pred 13 rokmi a 2 m
Ha...ten je už náš technáci.... :D satyricon rules!!
david19957788 pred 13 rokmi a 2 m
jak sa hovorí aký otec taký syn :D
feorr pred 13 rokmi a 2 m
ten drsny vyraz :D
az999 pred 13 rokmi a 2 m
Dobra to muzika. Maly ma vkus:) Satyricon - King....
krtko99 pred 13 rokmi a 2 m
čo sa v mladosti naučíš na starobu jak keby si našiel!-D