Prechod na červenú

zobraziť viac ↓
benyxxxxx 27 171 videní

Ako chodci, tak i vodiči by nemali prechádzať na červenú, lebo to môže dopadnúť tak ako aj v tomto videu.

  • Kvalita:
  • Zverejnené: 20.5.2011 10:50
  • Páči sa: 86% (42 hlasov)
  • Obľúbené: 12
  • Komentárov: 90
  • Dľžka: 0:42
  • Kategória: šokujúce
  • Tagy: semafor, križovatka, červená, chodec, vodič, šofér, náraz, zrážka, nehoda
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (90)
zobraziť viac ↓
  • godzila47 pred 13 rokmi a 11 m
    ako as hodil na kapotu :D

  • vlastenecsk pred 14 rokmi a 1 m
    dobrý reflex, ako vyskočil... aspoň kolená ušetril... :D

  • jumbo pred 15 rokmi
    len keď dodavka nič a ide ďalej ... (ta žlta dodavka)

  • tomaskantor pred 15 rokmi
    zbitocne sa ponahlal ked teraz bude aj tak dlho stat a mozno si uz za volant nesadne

  • webgamer pred 15 rokmi a 1 m
    Už viem prečo hrám CSko :D aby som mal reflexy pre takéto prípady. x)

  • janciii pred 15 rokmi a 1 m
    heh pekne... aby mu nezlomil nohy alebo ho rovno nepresiel tak mu skocil na kapotu ... :D hmm to by som si mal aj ja nekedy kusit :D

  • tomino555 pred 15 rokmi a 1 m
    hudba http://www.youtube.com/watch?v=ZLapLcxxxVE

  • elfo pred 15 rokmi a 1 m
    mal dobrý reflex

  • flopy pred 15 rokmi a 1 m
    šak debil je debil ... :)

  • saimon86 pred 15 rokmi a 1 m
    ani chuja mu nic hehe

  • vwmotorsport pred 15 rokmi a 1 m
    dobre spravil že vyskočil..keby nie pruser z nohamy

  • goginopn pred 15 rokmi a 1 m
    jaka muzicka :D

  • jan1997 pred 15 rokmi a 1 m
    Poslanec, ktorý opitý na priechode pre chôdcov zrazil dvoch ludí, sa na súde cez prestávku pýta sudcu, aký verdikt môže očakávať. Sudca odpovedá: - No ten, čo vám hlavou rozbil predné sklo, dostane päť rokov za vlámanie do auta a ten druhý, ktorého náraz odhodil na 15 metrov, dostane osem rokov za útek z miesta činu. :D :D

  • turtle pred 15 rokmi a 1 m
    By som ho ešte raz zrazil za to rozbite Sklo !!!

  • xixinka pred 15 rokmi a 1 m
    mno ten popis..................akože to bola náhoda alebo to sa fakt stalo :(

  • pucher pred 15 rokmi a 1 m
    To ho zrazili policajti??? :o:D

  • 4zuvacka4 pred 15 rokmi a 1 m
    divadelko , herci a herecky a producent , ale ?

  • doktorko pred 15 rokmi a 1 m
    chodec jaky skúsený, sa hodil ako kaskader, asi neskakal prvykrat :D

  • pista3000 pred 15 rokmi a 1 m
    NECHAPEM ! ! ! Tie zenske su drbnute si asi myslia ze ked zacnu ziapat tak vratia cas alebo tym upokoja sofera. Mne sa na stopke pozrel do kufra modry ford (nic extra len taky tukes) a moja baba , uz ex! ziapala ako keby jej amputovalo obe nohy.,.prvych 10sekund som myslel ze som ju zabil ! Keby som mal spolujazcu chlana maal by som o 300% mensi stres :D

  • vtipalek789 pred 15 rokmi a 1 m
    Pelo :D nieze prejde na cervenu a auto ho zrazi :D este tej babenke aj celne sklo bude musiet zaplatit ;) ....