Autokamera zachytila nehodu v Krškanoch (Nitra), kde 25-ročný chodec vstúpil na priechod pre chodcov na červený signál svetelnej signalizácie, pričom vbehol rovno pod prichádzajúce auto. 62-ročný vodič už nedokázal zrážke zabrániť a chodec sa ľahko zranil.

Chlapec sa strmhlavo rozbehol cez priechod naAutor: atari20 782 videní

Aj napriek tomu, že ho na kolotoči vyzulo,Autor: fantomas13 080 videní

Ženu zrazilo auto, šla na červenú a ešte ajAutor: demonoid20 387 videní

Až ho vyzulo z topánokAutor: benyxxxx7 238 videní

Vyzulo mu šľapky, asi to neprežil!Autor: atari30 445 videní

Vyzulo ho, no prežil to!Autor: vydriduch19 403 videní

Cyklisti mali šťastie, takmer ich zraziloAutor: tchoroid7 718 videní

Čierny lobotóm si viezol bielu princeznú,Autor: trivium9 001 videní

Na červenú sa nechodí!Autor: mondragora24 004 videní

Prechádzať sa v tesnej blízkosti železničnejAutor: melampyrum25 636 videní

Nitra z hradu 2Autor: vabene3 794 videní

Zahral sa na šoumena (Irak)Autor: moriak45 462 videní

NitraAutor: jeremy226 414 videní
horalka16 pred 7 rokmi
jeden z mnohých, ktorí takto skúšajú svoj osud mysliac si, že im patrí svet.
lh11 pred 7 rokmi
Darwin --- like!!!
troopper pred 7 rokmi
mu rozhodil sandál
milkomaxx pred 7 rokmi
Jak lachko zranení :D ved ho vyzulo :D to je na mieste mŕtvy :D
spasitel00 pred 7 rokmi
A čože chlapec bol naťahaný?
uzivatelmjvd pred 7 rokmi
vďaka svatemu Bohu za tuto autokameru, Dedko by mal opletačkýý....
morello pred 7 rokmi
-jeden dement
fofelko pred 7 rokmi
No a teraz mi povedze kde do pavej kriče bežal ked nevidel do auto :D
worms2707 pred 7 rokmi
Jsem takovej hladovej až se mi vzouvají boty :D
ludvo33 pred 7 rokmi
Neznášam utekajúcich chodcov cez cestu , aj cez prechod....
xmenlll pred 7 rokmi
ked je k0k0t dobre mu tak
gothiquenoir pred 7 rokmi
nemá jednu topánku - jednou nohou v hrobe :V
bendover pred 7 rokmi
Dúfam že ho nezobrali do Nitrianskej nemocnice lebo tam človek zomrie aj na zápchu
oblinaa pred 7 rokmi
no keby mal tu topanku poriadne zašnurovanú toto by sa mu nestalo...
salaka pred 7 rokmi
potom sa bude chodec biť do pŕs,lebo bol na prechode.Červená nečervená.Následne sa na jeho stranu pridajú cyklozmrdi fičiaci traja vedľa seba a vegáni....a tak by som to celé nakopal do r...,ako sa to tam zgrupené vyskytlo...
prasina pred 7 rokmi
chudak auto
fajnchalanisko pred 7 rokmi
To sú DOLNÉ Krškany!!! Krškany sú pri Leviciach.
s3diment pred 7 rokmi
na mieste mŕtvy... bez topánky nemá šancu...
propolis pred 7 rokmi
Dal to na Popolušku !
kikagazi pred 7 rokmi
už sa nebude ponáhľať....asi rok ak ma zlomenú panvu....