Zjavne sa mu nepáči politika Georga W. Busha.

Pražský naháč vs. políciaAutor: tigrica69 381 videní

Francúzsky naháč na prechádzkeAutor: godzilla3 854 videní

„Aha, normálne pleskol fízlovi!“ - NaAutor: nadrbelka53 870 videní

Rumunský blázon na uliciAutor: pixxxo43 162 videní

Nórsko má talentAutor: dzowo58 625 videní

Zdrogovaný blázonAutor: buchnad106 641 videní

Naháč ukradol policajné autoAutor: miromich5 824 videní

Naháč na bicykliAutor: jackassmann27 189 videní

Naháč na Ninja WarriorAutor: porshe323176 839 videní

Niekde v Rusku (zdrogovaný blázon)Autor: tigrica5 234 videní

Naháč v škole sa ukazujeAutor: chicharito1428 951 videní

Blázon pred kamionistami2Autor: gambox12 650 videní

Návrat zo silvestrovskej oslavy (Rusko)Autor: wilonator110 591 videní
galileo26 pred 13 rokmi a 4 m
no čo... iba vyjadril svoj názor a pri tom kýval ukazovátkom :D :D :D
syndicate pred 14 rokmi a 3 m
Homo Habilis
majka88 pred 14 rokmi a 5 m
Adam :D
dilinqo pred 14 rokmi a 8 m
LSD ? :D
mirsej01 pred 15 rokmi a 5 m
jasi myslim ze to je vojak ale mus siblo s vojny stava sa to ludom ktory robia v armade ze daco buchne a oni skacu do ukritu ;:d
255martin pred 15 rokmi a 6 m
preco tak chody?? ani na cervenu nezastane
efez pred 15 rokmi a 9 m
takyto sa vracaju niektori psych labilni vojaci.... je to smutne....
fingerling pred 15 rokmi a 9 m
no tak dufam, ze takto my nikdy neprepne :)
okoko pred 16 rokmi a 3 m
lol
pekosko pred 16 rokmi a 10 m
myslim ze je v poriadku viac ako vy co tu pisete tieto vase P!COV!NY.....preloz si co rozprava
gatky pred 18 rokmi a 1 m
nekompletny clovek
peppo pred 18 rokmi a 2 m
nie je
sali pred 18 rokmi a 4 m
neje v poriadku