Jedna z najlepších bojových choreografií z 10. ročníka celočínskych hier, ktoré sa konali v roku 2006. Chyba v tomto športe môže mať naozaj neblahé následky.

MMA - bojové umenieAutor: patusik333160 362 videní

Sanda sanshouAutor: perpil16 756 videní

AKADÉMIA BOJOVÉHO UMENIAAutor: vojen9 153 videní

Základy bojového umenia SystemaAutor: stanley2955 725 videní

Ako bruce lee zmenil svetAutor: krater172 videní

Japonské novodobé bojové umenieAutor: jemitojedno19 076 videní

Rýchlosť technikyAutor: vojen8 891 videní

SystemaAutor: spcenaz19834 330 videní

Tvoj Život,Tvoj BojAutor: prototype1535 537 videní

Strážci dračej brány Autor: certik66634 778 videní

Ruská armáda - boj zblízkaAutor: mato1616161616 805 videní

Duel dvoch wu-shu bojovníčiekAutor: l3bron29 429 videní

Veľmi rýchly inštruktor bojového umeniaAutor: th0r107 753 videní
aladin77 pred 14 rokmi a 5 m
ja by som bol uz jak sitko :D
chmello pred 15 rokmi a 1 m
fuuuuha. klobuk dolu!
matusko21 pred 15 rokmi a 2 m
lepsie jak jackie chan :D
matvej pred 15 rokmi a 2 m
co ti sikmooki nevymyslia
kostalec pred 15 rokmi a 2 m
ja som myslel že uvidím krvičku...
strealock pred 15 rokmi a 2 m
Su borci na to ze to maju nacvicene aj tak jeden spomaleny pohyb a ma hrudnik v tahu ... huste proste
patrik1470 pred 15 rokmi a 2 m
zomna by bol asi Eidam :D
ironyoflife pred 15 rokmi a 2 m
číňania sú v takýchto športoch No1. :)
mahabharata pred 15 rokmi a 2 m
celý čas cakam zranenie a nic :D
meaky pred 15 rokmi a 2 m
hdonotenie 9.71 ja im davam 5* :)
darkman pred 15 rokmi a 2 m
este ze to video nebolo moc dlhe normalne som pri tom trpel
nestaraj1sa pred 15 rokmi a 2 m
kolko ludi zabili kym to nacvicili??
perpil pred 15 rokmi a 2 m
čo činan sam borec
insanesvk pred 15 rokmi a 2 m
matrix sa môže schovať :D
valdo86 pred 15 rokmi a 2 m
Tak toto bolo uplne uzasne.
monotrace pred 15 rokmi a 2 m
eXtrem, adrenalin a krasa v jednom :)
peace pred 15 rokmi a 2 m
ja osm si myslel ze ho pychne :D
joxyk pred 15 rokmi a 2 m
som v NEMOM UZASE.. :O
sikoku pred 15 rokmi a 2 m
nieco podobne trenujem aj ja...a tie hroty su len gumenne...
danniel pred 15 rokmi a 2 m
Ty kokso dal by som aj viac ako 5 bodov :)