Čo dodať, v nesprávny čas na nesprávnom mieste...

Vražda na ulici 2Autor: janulqa44 103 videní

Násilie a zabíjanie bude pokračovaťAutor: grass777q1 987 videní

Vražda na ulici 3Autor: benyxxxx62 439 videní

Zabiť dieťa? Žiaden problém!Autor: grass777q1 847 videní

Je mi jedno kde a koho zabijemAutor: grass777q1 367 videní

Vražda brazílskeho politikaAutor: pixxxo25 874 videní

Chráňte EurópuAutor: grass777q1 884 videní

Objednať: “ Сivilistov – Zničiť “Autor: grass777q1 840 videní

Vytiahol zbraň a vytvorili koridorAutor: islamjezlo7 185 videní

Masaker na uliciAutor: flexio15 516 videní

Domáce násilie 2Autor: lokes120 018 videní

Nočná šarvátka v poľskom ŠtetíneAutor: zajacit51 998 videní

Ruské domáce násilieAutor: angerfistt835 videní
skimura pred 7 rokmi a 11 m
Na vedel trafiť? Tučko
matanas pred 13 rokmi a 12 m
sak to je jasne, ze mal v pistoli diabolky, ved preto ho trafil 3 krat do hlavy a as potom padol :D:D:D
oko686 pred 14 rokmi a 7 m
siel po nom jak po udenom,nechcel by som byt na jeho mieste
vassiliev pred 15 rokmi a 9 m
hovadina ???
jackasssk pred 15 rokmi a 11 m
S tym popisom si dovolím nesuhlasiť pretože je vidieť,že išiel po ňom takže asi to nebola náhodna vražda..
skylinegtr34 pred 15 rokmi a 11 m
obyčajný hajzel
djandrej25 pred 16 rokmi a 3 m
TOHO KRETENA MA.LI HNED ZAVRET KED VRAZDIL JA BI MU OSOBNE VISTRELIL MOZOG Z HLAVI AKI BI MAL Z STOHO POCIT
missdolly pred 16 rokmi a 5 m
jasne na zaciatku mu strelil do hlavy a on bezal dallej??:Dblbost
scofield pred 16 rokmi a 6 m
monsterkill :D
kuco121 pred 16 rokmi a 7 m
ty si hrany ty retard . kolko krat na teba niekto strielal ze si taky mudry . v mnohych pripadoch sa stalo ze clovek v skou aj z kriticky vaznymi zraneniami zopar sekund normalne fungoval . aj v sporte aj v takychto situaciach . a tou prvou ranou ho ani nemusel trafit , alebo ho trafil len do tvarovej casti . neviem co riesis . a inak je to krute ale asi na to mal dvovod
grum pred 16 rokmi a 10 m
To je uplne vidiet ze je to hrane ... boze jasne ze je to plynovka . Vystrelil donho tri rany a az potom padol? Este stihol utekat jak buzna? :D
pekosko pred 17 rokmi
plynova....
hendo pred 17 rokmi
dobre ho nakrmil
michal306 pred 17 rokmi
to asi nebola plynovka, tu prvu netrafil iba potom tie ostatne inak by nepadol
pistik pred 17 rokmi
to ho naozaj odpraskol:(
tomidur pred 17 rokmi a 3 m
bola to plynovka vsak keb mu grafil do hlavy spadol by hned ...
vitali24 pred 17 rokmi a 5 m
to bola plynová pištoľ
sniper89 pred 17 rokmi a 5 m
psichač
cooler pred 17 rokmi a 7 m
az mi z toho zle je... a mimochodom toto nemoze byt nehode v ZIADNOM pripade
44mimi pred 17 rokmi a 7 m
fuuuj