Domáce násilie je stále témou, pred ktorou radšej zatvárame oči. Takto zaobchádza jeden nemecký mladík so svojou mamou.

Rus pomáha svojej žene na schodiskuAutor: angerfistt1 277 videní

Násilie na ženách vs. násilie na mužochAutor: karolko91 747 videní

Iračan vychováva svoju ženuAutor: d12boyzd1245 394 videní

Ruské domáce násilieAutor: angerfistt835 videní

Domáce násilie nahrala na kameruAutor: tigrica60 508 videní

Pif-paf jedna, druhá, tretia!Autor: dur185 000 videní

Domáce násilieAutor: milos39 368 videní

Domáce násilie po arabskyAutor: yannik13 268 videní

Tradičná ruská kultúraAutor: angerfistt1 276 videní

Tradičné ruské domáce násilieAutor: angerfistt1 003 videní

Násilie v bazéneAutor: jolaus63 854 videní

Násilie v metreAutor: jolaus165 051 videní

Ruská kultúra v kocke #02Autor: angerfistt572 videní
gustavogusbreak1 pred 4 rokmi a 4 m
ale ta matka ho stresovala
tompi pred 5 rokmi a 5 m
co si vychovala to má
minopino666 pred 5 rokmi a 8 m
Zlomil by som ho na polovicu a hodil do smetného koša.
marecek182 pred 6 rokmi a 11 m
jednou ranou by som mu vymazal tvar keby to urobi moj brat mame
sivo007 pred 10 rokmi a 9 m
nanho len olovo treba hentaka havet nema na zemi čo robit...
fanix pred 12 rokmi a 1 m
trebalo by mu popritinat nech sa spamata :)
kittycat1994 pred 12 rokmi a 3 m
preboha živého..... :( :(
xoxoxoxoxo pred 12 rokmi a 3 m
ako to moze znasat co ho nenechaju napokoji lezu mu do izby kameruju jeho reakcie robia z neho nasilnika. potrebuje pomoc . asi n e j e b a l.
m0n5t3r pred 12 rokmi a 6 m
ta ked ho otravovala pri pc :D
didisska pred 12 rokmi a 8 m
Ako to moze vobec este aj natacat... a udriet zenu ktora ho porodila vrchol zbabelosti a debility...
nattaly pred 12 rokmi a 10 m
no tak tu asi chýbal otec mne by toto spravil vymeniť zámok a ma chlapec smolu :D
jeano pred 12 rokmi a 11 m
na vlastnú matku by som ruku nezdvihol a nie ju ešte takto zmasakrovať
cernobylpripyat pred 13 rokmi
Toto si má mama zaslúžiť?? Za tú výchovu opateru materinskú lásku?? Neviem ako vy ostatný ale ale ja by som to riešil tak že by som mu podrezal krk a nech vykrváca ako prasa!
emildurko pred 13 rokmi a 3 m
too jee fakt debilll,,
alternative pred 13 rokmi a 4 m
vyšla mi slza ;(
adodz1 pred 13 rokmi a 7 m
kebi tam bo moj oco ta bi sedel v kute a reval by
wallcorf pred 13 rokmi a 8 m
A to je problem? A VEN Z DOMU!!!
toystolobik pred 13 rokmi a 11 m
ten chlapec prave vyhral 5 minut somnou vo výťahu dodam k temu v zaseknutom :)
peter990 pred 13 rokmi a 11 m
Napíšte my ako sa volá. Ak ho stretnem tak mu takú prij*bem že rok hovoriť nebude.
janula13 pred 14 rokmi
sama matka je vinna. tak jej treba. ja by som ho vyhodila z domu hned keby to spravil prvy x a udala ho na policii. no a potom by som rozmyslala ako zabudnut, že som mala syna.