Tentokrát nás nepobavia Američania, ale blázni a opilci z Poľska a ďalších východoeurópskych krajín.

Magor s opaskomAutor: benyxxxx12 455 videní

Idiot rokaAutor: uhorkac271 122 videní

Blbec a kontajnerAutor: benyxxxxx40 872 videní

MagorAutor: duri0865 898 videní

Víťaz idiotAutor: benyxxxxx49 829 videní

Opilec sa vozí na strecheAutor: tegernako3962 080 videní

Nazvať ho len chudákomAutor: benyxxxxx55 139 videní

TelefonovanieAutor: benyxxxxx32 272 videní

Konečne natrafil na niekoho s triezvym pohľadomAutor: paruman39 065 videní

Pane, vy ste TOTÁLNY IDIOT (Poľsko)Autor: lenin19 335 videní

Ruský otužilecAutor: benyxxxxx38 781 videní

Debil rokaAutor: katka151 304 videní

Totálny magor na BMW X5 (Poľsko)Autor: conan49 970 videní
eighty pred 11 rokmi a 11 m
0:57 zlomil horalku ? ci ?
fajnchalanisko pred 12 rokmi
3:59 ma neupútalo auto v protismere, ale letiace svetlá na oblohe.
zer0 pred 13 rokmi a 4 m
ja pierdole ...
terran93 pred 13 rokmi a 5 m
0:43 mi to toho poľského Ramba pripomenulo. :D k*rwa :D
maty009 pred 14 rokmi a 5 m
0:20 nemozem xD
kubi255 pred 15 rokmi
najsmutnejšie je to na konci jak mu z VW urval naraznik a dal si ho do kufra,smutne :(
fredy885 pred 15 rokmi a 1 m
ten tučko bol naj :D
ai pred 15 rokmi a 1 m
4:56 Nádherný parkování :D
jeziskoo pred 15 rokmi a 2 m
02:02 ..to ho taha spet do krcmi :D
qualit1 pred 15 rokmi a 4 m
ja pierdooole