Keď si niekto robí somariny, môže dostať po papuli.

Blbec a kontajnerAutor: benyxxxxx40 871 videní

Ruský otužilecAutor: benyxxxxx38 781 videní

Idiot rokaAutor: uhorkac271 122 videní

Ničenie autaAutor: benyxxxxx24 213 videní

Hlúposť predsa nebolí!Autor: benyxxxxx71 140 videní

Idiot a pneumatikaAutor: benyxxxxx43 121 videní

MagorAutor: duri0865 898 videní

Víťaz idiotAutor: benyxxxxx49 822 videní

Dvaja tupci na tobogáneAutor: benyxxxxx44 340 videní

Debil rokaAutor: katka151 302 videní

Kučeravý magorAutor: benyxxxxx24 867 videní

Absolútny magorAutor: drumnbass19137 416 videní

SuperhviezdaAutor: benyxxxxx8 783 videní
amico81 pred 14 rokmi a 2 m
:-D aku mu pustil :-D
vesi pred 14 rokmi a 9 m
ved to sú dvojičky
myxkyss pred 14 rokmi a 10 m
Strašia vás paušali?
wtf111 pred 14 rokmi a 11 m
ktovie či to bolo hrané alebo nie,ale každopádne ma to pobavilo :D
velsons pred 14 rokmi a 11 m
toto musim spravit kamoske a dat sem :D
kostra141 pred 14 rokmi a 12 m
Jakú mu pačol hahahahhahahahh :D :D :D :D
nomand745 pred 15 rokmi
Taku mu vraziť :D
zitko pred 15 rokmi a 1 m
dobru bombu na pisk dostal :)
senrik0 pred 15 rokmi a 1 m
woáááááááááá ááááááááá woááááá *drb* a je ticho :D
gouken93 pred 15 rokmi a 1 m
kokos to bolo jak prebratie sa zo sna
floranka24 pred 15 rokmi a 1 m
pekný chrup :D :D :D :D
kentuckycowboy pred 15 rokmi a 1 m
skaredy rusi
esicko pred 15 rokmi a 1 m
az mu sopeľ na krku závit vyrezal :D
duri08 pred 15 rokmi a 1 m
debiles :D
joe165 pred 15 rokmi a 1 m
jaku mu pripiekol :D:D
wincento pred 15 rokmi a 1 m
Reflex :D
sayo pred 15 rokmi a 1 m
To neboli náhodou Rusi ? :D:D
brano76 pred 15 rokmi a 1 m
to bola rýchlosť facka za sekundu :D
filipes45 pred 15 rokmi a 1 m
Super reflex :D
sego600 pred 15 rokmi a 1 m
Jak došiel, tak aj odišiel, len sa fackou. :D