trošku sme si uľahčili nakladanie

Traktor v3s ťažba 4Autor: sarktono36 947 videní

Traktor V3S ťažba 2Autor: sarktono31 629 videní

Traktor V3S ťažba 3Autor: sarktono18 335 videní

Traktor v3s tažbaAutor: sarktono30 243 videní

Traktor v3s ťažba v leseAutor: sarktono48 415 videní

Nakladanie klackovAutor: sarktono19 116 videní

Traktor v3s tazbaAutor: sarktono15 277 videní

Traktor v3s v tazbeAutor: sarktono17 974 videní

Traktor v3s v ťažbeAutor: sarktono50 518 videní

Traktor V3SAutor: sarktono32 781 videní

Traktor v3s výjazd z lesaAutor: sarktono5 946 videní

Ťažba dreva s Orvex LT 100, Práca v leseAutor: nouma2 138 videní

Tuhá zimaAutor: s3ndy9 856 videní
ower3svt pred 13 rokmi a 8 m
Na takého drevo čo je po obvode hladké ako sklo to je dobrý vynález, ale bol by som zevdavý na nejakého buka z lúky, nie z lesa, ale rozkonáreného, čo by s tým robili ...
88robinho pred 14 rokmi a 3 m
Dobrýýý
kupe260 pred 14 rokmi a 4 m
ja to vzdy hovorim ,ze niet nad sedliacky rozum..
piroha pred 14 rokmi a 5 m
perfektne to je ved na taku pumu treba styroch chlapov
marecek007 pred 14 rokmi a 6 m
kurnik pekne to vymysleli
biolit pred 14 rokmi a 8 m
ked to vidim ze zajtra ma caka nakladanie ale rucne ...
rener7337 pred 14 rokmi a 12 m
ta vlecka neposobila moc pevne..:D
blackdragon pred 15 rokmi
ano tatko sa naklada
saimon25 pred 15 rokmi a 1 m
vidiet že ma chlapik dobre napady , to je dobry napad
narky1 pred 15 rokmi a 3 m
aj to tak pekne vykladá? :)
helios pred 15 rokmi a 4 m
perfektnéé.....ved naložiť také kusy nieje sranda 5*
pucher pred 15 rokmi a 5 m
Koksooo,...dobré :) 5*