Autonehoda na diaľnici

Asi si myslel, že riadi motorku, s vozidlomAutor: avalokiteshvara12 610 videní

Nehoda 2Autor: guzer98 465 videní

Nehoda natočená z autaAutor: topor56 500 videní

A ďalej pokračujeme po rieke!Autor: moriak32 440 videní

Vodiča vystrelilo z auta 10 metrov do vzduchuAutor: muerte37 511 videní

Nepochopiteľná nehodaAutor: mirko666231 873 videní

Havarované autá 2Autor: brekeke32 485 videní

Rýchlo a zbesilo (level idiot)Autor: arilus34 894 videní

Hromadná autonehoda v tuneli si našťastieAutor: zork20 700 videní

Zrážka srnky s motorkouAutor: milancifra8 504 videní

Hromadná nehoda na diaľniciAutor: fleury126 254 videní

Brutálna autonehoda - vymrštený vodičAutor: kopulopulos150 375 videní

Keď vy nie ste na vine (dvojitá nehoda)Autor: tomino139 348 videní
zilko pred 14 rokmi a 3 m
tak ten vystrazny by mu nic nepomohol, lebo ked pozorne kukas tak ten co isiel rychlo zacinal zo stredneho pruhu a az tesne pred tym autom sa dostal do najrychlejsieho pruhu... tym padom by ten vystrazny nezbadal, dalsia vec to ze okolo teba vsetci brzdia asi neznamena ze ty mas pridat, ale asi tiez trosku spomalit.. a posledna vec, aj tak nevies kde to bolo a ci tam vobec maju ten zakon s tym trojuholnikom, ci to tam nieje dobrovolne alebo co..
ai pred 15 rokmi a 1 m
Na vině byla jednoznačně vysoká rychlost. Kdyby jeli chlapci normálně, nic by se nestalo. Bohužel.