V Kuvajte bežne môžete riadiť motorové vozidlo aj na základe vodičského oprávnenia vytlačeného na toaletnom papieri. Vodič tohto Hyundaiu mal presne takýto vodičský preukaz.

Nepríjemná čelná zrážkaAutor: somarik0usaty84 466 videní

Čelná zrážkaAutor: guzer199 401 videní

Čelná zrážka autobusovAutor: benyxxxxx74 303 videní

Čelná zrážka 3Autor: kozarohata81 085 videní

Čelná zrážka s kamiónomAutor: explorer117 027 videní

Fatálna čelná zrážka (Rusko)Autor: arilus47 865 videní

Čelná zrážka 2Autor: vinyltronic55 518 videní

Rýchlo a zbesilo RumunskoAutor: kedzbe46 534 videní

Rally nehoda - čelná zrážkaAutor: 3rk13 218 videní

Korunovaný idiot na Volkswagene (Rusko)Autor: conan56 697 videní

Rýchlo a zbesilo 4Autor: laci313126 902 videní

Čelná zrážka motorkáraAutor: blavak6979 189 videní

Čelná zrážka z RuskaAutor: tigrica62 854 videní
chaotic pred 10 rokmi a 1 m
kamikadze
nadoraz pred 10 rokmi a 1 m
mikrospánok
mihii pred 10 rokmi a 1 m
viete si predstavit ten priserny pocit, ze naburate a musite stravit niekolko hodin v tom ich skur... pocasi bez klimy? :D
mboo pred 10 rokmi a 1 m
Donekonečna a ešte ďalej! :D
mudrlant333 pred 10 rokmi a 1 m
Kto zažil šoférov v arabských krajinách, ten sa tomuto nemôže čudovať :)
michal12255 pred 10 rokmi a 1 m
GTA VI - Kuvajt edition
pilgrim pred 10 rokmi a 1 m
po prečítaní popisu som si na 5 sekúnd myslel že naozaj tam môže byť vodičák naozaj vytlačený na toaletnom papieri...únava :D
slukhard57 pred 10 rokmi a 1 m
Lenže to ti ale nevieš, čo ak dostal/a mŕtvicu ? alebo zaspal za volantom ? normálny vodič keď vidí križovatku tak spomalí, toto my príde až príliš extrémne na nejakého normálneho človeka, možno sa chcel zabiť, to by kľudne mohol biť tiež ďalší dôvod.
ebe pred 10 rokmi a 1 m
10 tak tam teta fyzika a slečna gravitácia dostali riadne zabrať :D
stenley58 pred 10 rokmi a 1 m
hlavne ze si p1ča stihla dať ešte šatku na hlavu
sokol1994 pred 10 rokmi a 1 m
Tvl ale ho ten obrubník usmernil.
anomym1 pred 10 rokmi a 1 m
Už mal asi týždeň starú tú káru a potreboval sa jej zbaviť.:D:D
mixael27 pred 10 rokmi a 1 m
alahu daj vlahu.....
neviemsvojemeno pred 10 rokmi a 1 m
to sa aj mne casto stava v gtacku
patriksvktech pred 10 rokmi a 1 m
Kórejec proti Kórejcovi :D
patriot93 pred 10 rokmi a 1 m
hlavná vec že ta mátoha čo prve tak si uterák na hlave napravuje ten uterák je u nich viac cenený ako život
nezmo32 pred 10 rokmi a 1 m
Fajny obrubník
centrume pred 10 rokmi a 1 m
fuha
katribodkit pred 10 rokmi a 1 m
Kuvajtsky Binder...
rizlon pred 10 rokmi a 1 m
nekrical pritom alah akbar?