U mňa na Slovensku je teraz 13:30 a v Tokiu sa práve začína stmievať,okrem iného

Tokyo TowerAutor: pama0133 262 videní

Nevšedný pohľad na TokyoAutor: sagamartin9 946 videní

TokioAutor: tigrica3 051 videní

Byt v Tokiu, zmestí sa aj Pelleho pesAutor: patriksuz1 158 videní

A ako to občas vyzerá v Tokiu, keď sa zotmie?Autor: lezak6007 212 videní

Prechod pre chodcov v TokiuAutor: che46 956 videní

Golden Gai v TokyuAutor: cocacola3 060 videní

Kŕmenie ľadového medveďa (Zoo Tokio)Autor: pama01336 243 videní

World Order - Vitajte v TokiuAutor: peros19 791 videní

Najväčší výfuk v histórii tuningu (Tokio)Autor: tchoroid7 160 videní

Prechádzka východnou kultúrouAutor: osipjose12 644 videní

Otvárací ceremoniál olympíjských hier v TokiuAutor: extio1 986 videní

Prenajali by ste si v Tokiu miniatúrny apartmánAutor: katka9 972 videní
miromax pred 12 rokmi a 12 m
fakt poučné
mackousiak pred 12 rokmi a 12 m
tak toto som nepochopil asi som Blbííí
dayles pred 15 rokmi a 5 m
ak je u teba 13:30, tak v Tokiu je 21:30 a urcite je tam uz davno po zotmeni....