Viete si predstaviť žiť takto minimalisticky? V japonskom Tokiu si môžete prenajať tento byt za necelých 230 Eur za mesiac. Tu by ste nemali kam dať tých milión vecí, na ktoré ste zvyknutí.

Extra tenký japonský byt na okraji Tokia zaAutor: patriksuz15 657 videní

"Vytunený" apartmánAutor: tigrica14 965 videní

Sen každého Japonca - miniatúrny bytAutor: tristan320 913 videní

Miniatúrny japonský „byt“ neďalekoAutor: esterina19 556 videní

Nech sa páči, toto je váš apartmán! (Čína)Autor: foprint7 769 videní

Chlapík si postaval na svojom pick-upe malýAutor: uhorkac12 522 videní

Čo by ste urobili za 100 Eur?Autor: medialko33 986 videní

5 rokov žije v garzónke s rozlohou 5 m2Autor: atlanta3138 577 videní

Výroba mini meču z klinca (návod)Autor: naceste38 991 videní

Vražda vo výťahu - experimentAutor: fantomas38 829 videní

Latinoameričanka s peknými prsiami na kastinguAutor: 6920 242 videní

Byt v Tokiu, zmestí sa aj Pelleho pesAutor: patriksuz1 158 videní

Tak v tejto kadibúde by ste nechceli vykonávaťAutor: uhorkac18 733 videní
voidwalker pred 10 mesiacmi a 3 t
Len o niečo menšie než garsónka v Petržalke :D
kocky pred 10 mesiacmi a 3 t
To Tokyo je fakt lacné ... tak je asi pravda, že nejdrahšia tam je len tá letenka.
seatatecatsi pred 10 mesiacmi a 3 t
Tak nieje nič výnimočné,ak sa zložia piati,šiesti na byt v BA a bývajú spolu.Tu môže bývať sám,max dvaja a na to,načo to má slúžiť to asi funkčné bude.Dokážeš si tam navariť,vyspať sa na nejakej nafukovacej posteli,ist na zachod a na Tokio asi dobré
presne pred 10 mesiacmi a 3 t
Jasné, aj za 120.
rat pred 10 mesiacmi a 3 t
že jako? masturbatórium? 2:45
udrzbarpopisov pred 10 mesiacmi a 3 t
hmm nezariadeny, by ma zaujimalo ako po tych schodoch bude trepat napriklad manzelsku postel, alebo televizor... pracka nula bodov
jurajko59 pred 10 mesiacmi a 3 t
aj tu to tak bude..
clifford pred 10 mesiacmi a 3 t
Človeku vlastne stačí k životu to ,aby sa mal kde vyspať , osprchovať, vys"rať a občas si niečo uvariť, alebo len zohriať... Ideálny byt pre človeka, ktorý je celý deň v práci...
brajenkotlar pred 10 mesiacmi a 3 t
Za tie peniaze by som to bral hned. Pre mladych single/couple absolutne OK. Az na tie schody, neviem si predstavit ako nejaky Hideo Wasabi Nagasaki to vyslape po par poharikoch sake 😁 Ale v cine to maju vo velkych mestach este horsie. Spat v kapsuli o rozmeroch 1.8Mx1.3Mx1.3M a zdielat toaletu a kupelnu z dalsimi 30 co su na mojom poschodi. Dakujem, radsej to Tokio (aj ked je to tam hlava na hlave).
4011 pred 10 mesiacmi a 3 t
V Prahe neni problem za 25m2 pytat 1000 eur, takze za polovicny priestor chciet stvrtinu penazi a byat v Tokiu? Bez problemov
danpaulok pred 10 mesiacmi a 3 t
pohoda, za mna zbytocne velka obyvacka, tam by som dal WC aj kupelnu, mne staci postel a okolo nej 0.5m chodba... ale bral by som to len ako miesto na prespanie
vadala pred 10 mesiacmi a 3 t
Za 460 eur bude 22 m? 😂 Ten hajzel nemá chybu..
slovodobitky pred 10 mesiacmi a 3 t
paráda...idem tam Čo potrebuješ tam je. A izbu som čakal menšiu. úplne v poho pre jedného. Dôjdeš z roboty, pustíš telku ako pozadie, navaríš, sprcha a haji..a dokola. Japonci sú inde a TOTO BY SOM KĽUDNE DAL AJ JA
target pred 10 mesiacmi a 3 t
na intraku sme v takejto izbe byvali traja 😁
zootoxin pred 10 mesiacmi a 3 t
Podľa ukážky na začiatku, by sa tam ani nezmestil
kepone21 pred 10 mesiacmi a 3 t
Pre dnešnú generáciu plne postačujúce ,hlavne aby tam bol internet a miesto na playstation.
freglin pred 10 mesiacmi a 3 t
Za ty prachy jako bych to jako trucovnu bral i tady :D
poli pred 10 mesiacmi a 3 t
a moje deti sa stažuju , že máme malý byt, ved má 42m2 😀