Partička - 2 sezóna - 11. diel - vysielané 20.11.2010 na Markíze || 1. hra - Rekvizita || Viac info o Partičke nájdete na www.particka.sk

Partička - Jedno PísmenoAutor: shelby14733 482 videní

Partička - S2E11 - 21.11.2010 - 3. KaraokeAutor: rados91517 195 videní

Partička - S2E11 - 21.11.2010 - 1. RekvizitaAutor: rados91521 158 videní

Partička - S2E11 - 21.11.2010 - 4. Literárne aAutor: rados91514 096 videní

Partička posledné písmenoAutor: brano18111 629 videní

Partička - jedno slovo (4.4.2010)Autor: themajoxyz80 299 videní

Partička - otázkyAutor: endy80042 056 videní

Partička - RapAutor: svkjarosvk56 613 videní

Partička - SúbojAutor: shelby14721 790 videní

Partička - ReklamáciaAutor: shelby14727 213 videní

Partička - NáladyAutor: shelby14778 343 videní

Partička - jedno slovoAutor: pseudonka6 014 videní

Partička SK - 23.4.2012Autor: erica01231 462 videní
heath pred 10 rokmi a 11 m
kapaj do kuchyne!! :D
micro16 pred 13 rokmi a 5 m
uplne mega to je :D :D
laura333 pred 14 rokmi a 3 m
moja oblubena hra=D=D
kika458 pred 14 rokmi a 11 m
je to bomba :) :)
kalerab55 pred 15 rokmi a 2 m
ale si mi uveril :D
renka pred 15 rokmi a 3 m
partička je super...:D
gabobj pred 15 rokmi a 4 m
...kto už dnes žere kuny... :D
1matike1 pred 15 rokmi a 4 m
trapne
viltor pred 15 rokmi a 7 m
totu cast milujem
kingisback pred 15 rokmi a 7 m
vuobec som nerosumel preco ten strapate doktor bajza pita polnisovu zeco chce ked ona neje karolina ale som posmial nech nikto nevidi ze som chlupak inak ten petra uz ake je tlste jak kulturista ked ma objemove pripevenie skoda lebo na hlave je pekne peta karolina a vobec nevem kto je ten v tom pasikave sveter tak us nenapisem..
counterorbit55 pred 15 rokmi a 7 m
:D