Ďalšie videjko, na ktorom si zase trošku skackáme. Tak príjemný zážitok a užite si to :)

Takto sme si skackaliAutor: peto171760 485 videní

Ďalšie skákanieAutor: peto17173 665 videní

Neskontroloval si záložný padákAutor: tristan332 072 videní

A padáme! (LVL Ex - pert)Autor: monssi2 272 videní

Dance Mix Stužkova '12Autor: snixxtana2 221 videní

Skákanie cez posteľAutor: seko040815 891 videní

Počas zoskoku sa druhýkrát narodilAutor: hitacu15 845 videní

Zle uviazaný padákAutor: vincentvega27 560 videní

Ako odpaniť zem?Autor: majkojepanom3 563 videní

SkejterAutor: flexio4 005 videní

Skákanie z panelákuAutor: kissboy18 181 videní

Zahodili sme egá, aby sme mohli spolupracovaťAutor: diro21 208 videní

Chlapík s padákomAutor: tigrica7 282 videní
revenge87 pred 14 rokmi a 1 m
ja si to neužjem... ja si to chcem skusit sakra :D može to byt dobrý pocit tak letiet len horši pocit by bol keby sa ty neotvoril padak :D
muut pred 15 rokmi a 6 m
Krása Peťo, závidím (v dobrom) :) Dúfam že aj mňa to konečne v apríli čaká:)
lukinho78 pred 15 rokmi a 7 m
parada,raz to chcem skusit,dam si darcek k 25-ke:D...samozrejme tandem kedze tam treba nejaky ten vycvik