Je to video o malom dieťatku. O Oliverkovi, ktorý je krásny a stále usmiaty. Je veľmi zlatučký, ale to posúďte sami ...pod komentárik :-)

Bábo a pesAutor: iiiisuzyiiii75 247 videní

Bábätko už spí? ÁNO!Autor: tchoroid6 087 videní

Hovoriaci kaktus vs. batoľaAutor: marlborka2020 505 videní

Unavené báboAutor: tigrica42 810 videní

Bábätko a psíkAutor: noone18 929 videní

Tak ja si tu zatiaľ takto ľažkámAutor: katka24 617 videní

Jedno z najvlasatejších detí svetaAutor: lilinka6935 372 videní

Bábo v melóneAutor: tb261166 156 videní

Náš smejkoAutor: levikxx12 311 videní

Pizza prvýkrát v životeAutor: godzilla18 634 videní

Chlapček a jeho ručičkaAutor: rolllllko22 430 videní

Smiešne detičkyAutor: dany222bd71 767 videní

ZlatunkéAutor: sue0116 050 videní
duditir pred 14 rokmi a 9 m
a kde sa rehoce-šak zamračeny kjak keby mu otec maminych ceckov nedoprial..DD
tigrica pred 15 rokmi a 6 m
to je tvoj syn?