tento RC model trhá ako drak.. u nás v dedine v lome je dosť miesta na vybláznenie s rc modelmi, tento je na benzín a dá sa naštartovať aj s vŕtačkou...

RC autíčko ide po vodeAutor: oliverko555560 968 videní

Najväčšie autíčko na diaľkové ovládanieAutor: dude18104 514 videní

Nadupané autíčko na diaľkovéAutor: jb80 950 videní

Bolo raz jedno autíčko na diaľkovéAutor: vycapnik35 260 videní

RC autíčkoAutor: koxo17 940 videní

Svoj pozemok a dom využíva ako dráhu pre RCAutor: heminko14 612 videní

Šialené skoky s výkonným terénnym autíčkomAutor: tchoroid9 691 videní

Rc autíčkoAutor: dr1ft3r10 028 videní

Policajná eskorta na ruskej cesteAutor: vincentvega44 974 videní

Našlahané RC autíčkoAutor: medialko36 902 videní

Kamera na RC autíčkuAutor: 12error29 845 videní

Extra rýchle RC autíčkoAutor: kal139 462 videní

Najrýchlejšie RC autoAutor: lokes38 377 videní
tichyamok pred 12 rokmi a 2 m
Kameraman je po opici ked trasie :D Ako apsťak? :D
sallto pred 13 rokmi a 9 m
horna bana . Turie
xmotos125 pred 15 rokmi a 6 m
to vyzera byt monster truck od Thunder Tiger MTA4 S28 alebo S50...
foxrider111 pred 15 rokmi a 6 m
vyzera to ako v bani v Malych Krstenanoch :-)
xmotos125 pred 15 rokmi a 7 m
ano ano benzin :D:D