Asi nejako takto si to chlapci z Dunajskej predstavovali, že to prebehne. :)

Talentmania - D.COOL a G.STAR. 2Autor: world44 449 videní

Batman z Dunajskej StredyAutor: pendulum23 934 videní

Gangstri novej dobyAutor: vajcobot5 124 videní

Nonstop trochu inak...Autor: caesarmatus6 983 videní

Talentmánia predpremiéraAutor: pixxxo12 560 videní

Futbalový tréning trochu inakAutor: zvaracka90 386 videní

Logistika trochu inakAutor: alexius684 309 videní

Parkour trochu inakAutor: nag05 672 videní

Curling trochu inakAutor: katka43 540 videní

Japonsko trochu inakAutor: grobar5 748 videní

Krasokorčuľovanie trochu inakAutor: boomer45 069 videní

Ľudia trochu inakAutor: brain00511 252 videní

Box - trochu inakAutor: duri0813 543 videní
zer0 pred 13 rokmi a 10 m
gengsteri ...:)
mojkoment pred 15 rokmi a 8 m
nááj xD original sa my viac pačil :D