Najúžasnejší text všetkých čias.

Eduard Khil - Trololo - bez hudbyAutor: isors34 505 videní

Eduard Khil - Mr. TrololoAutor: yumi23 159 videní

Trololo pán je späťAutor: trix26 248 videní

Trololo SarumanAutor: strelec15 986 videní

Trololo Family Guy verziaAutor: adrian1612 493 videní

TrololoAutor: isors9 237 videní

Trololo mačkaAutor: yossi2155 088 videní

Dooku trololoAutor: matto124 136 videní

Talentovaný spevákAutor: suky113 992 videní

1 chalan 14 hlasovAutor: k53n21107 609 videní

Remix ruského speváka Eduarda KhilaAutor: spikespiegel4 777 videní

The real TrololoAutor: genetix8 321 videní

Trololo family guyAutor: matto124 257 videní
rolandjx8p pred 13 rokmi a 3 m
Chytľavá pesnička... Kua, práve ste ma s ňou nakazili! Radšej som to nemal pozerať...
zako3 pred 13 rokmi a 4 m
podla textu ani neviem akej je národnosti :D
octawo pred 13 rokmi a 6 m
skoro ako Pátrovič!!!!
alphasamec pred 13 rokmi a 10 m
podoba sa na Fica
d4nusko pred 13 rokmi a 10 m
R I P ! Trololo
loller pred 13 rokmi a 11 m
to nieje jejeje ale trolololo :D
razorrg pred 14 rokmi
Mr. Trololo best :D
trolololololo trololo...
hohohoho
trudo pred 14 rokmi
Co to bolo za Kara
emtech66 pred 14 rokmi
RIP
vz58 pred 14 rokmi
4.6 2012 nás navždy opustil tento umelec škoda ho!!!!! (ale song nezabudnuteľný) :)
devilmind1488 pred 14 rokmi a 2 m
načo slová , keď má dobrý hlas :) ale Paľo Habera by ho určite nepustiľ ďalej :D
ein pred 14 rokmi a 3 m
rapist troll 8)
steran pred 14 rokmi a 3 m
čisty ja ked sa sfajcim a idem na prechacku :)
smart pred 14 rokmi a 3 m
vysmaty jak troll :D
schok pred 14 rokmi a 4 m
Tak ma to chytilo že už si to spievam celý deň . Len to ešte neviem tak prežívať ,ale potrénujem .
zipoo11 pred 14 rokmi a 4 m
http://www.youtube.com/watch?v=aPsA-ZIJbAY 1.45 :D
koviniacik pred 14 rokmi a 5 m
TROLOLOLO LO LO LOLO LOLOLOLO
d4n033 pred 14 rokmi a 5 m
chytľavé to je :D
azajkolo pred 14 rokmi a 5 m
Si dal LSD a uz vidi tie krasy na ktore sa krici ooooo hoohoho
newmemberof pred 14 rokmi a 5 m
A takto to vyzera ked niekto dostane poriadne okno a nevie si spomenut na text :)