Ruskí macovia zvládnu aj takéto demolačné práce

Medvedia rodinka na kúpaliskuAutor: vabene18 934 videní

Medvědi DetvaAutor: jaroslavjindra5 634 videní

Vitajte v mojom parku, ja budem váš sprievodcaAutor: asdfh20 528 videní

Maša a medved - Skuška orchestraAutor: 11palino1144 441 videní

Maco v TatráchAutor: com353355 787 videní

Medvedia idylkaAutor: trutnovka10012 462 videní

Ze života medvědůAutor: stary5 214 videní

StarWars MacoAutor: skany19 085 videní

Medvedí kúpeľAutor: 2sydney3 454 videní

Medvedia siestaAutor: tigrica4 043 videní

Misko a ty sco nespisAutor: sidlo12347 317 videní

Keď sa maco nudí...Autor: nacnartin12 995 videní

Šplhaj macoAutor: usiak35 533 videní
adam2112 pred 9 rokmi a 5 m
pekna priprava na STK :D :D
kuafix pred 10 rokmi a 4 m
cirkusanti :D
razor666 pred 13 rokmi a 11 m
skoro jak nasi cigany
legionar12 pred 14 rokmi
nie to nie sú medvede to iba zarastený ruský mechanici rozoberajú ručne staré lady na vrakovisku :)
stressmusic pred 14 rokmi a 3 m
A JETO PO RUSKI :D :D
tomas6277 pred 14 rokmi a 4 m
takych mechanikov by som chcel mat :D
kubo2668 pred 14 rokmi a 9 m
zamestnanci srotoviska
xcoronerx pred 14 rokmi a 10 m
otca ti naháňam.... a už aj bral na neho halúzku...
enron7 pred 15 rokmi a 4 m
Skoro ako v tej reklame na peugeot :D
sevcovm pred 15 rokmi a 4 m
ale pozrite sa ze ti rusi sa toho medveda nebojia
je to mozne ?
kurtcobain pred 15 rokmi a 5 m
šrotovné xD
fulko123 pred 15 rokmi a 5 m
KraaaasA:)))
fety4 pred 15 rokmi a 6 m
este ze namame takych velkych a silnych ciganov... by zberne suroviny nestihali :D
luksoo2 pred 15 rokmi a 8 m
bi ich mohli dat na srotovisko bi robili zadarta a neplatili bi lis XD
scaryo pred 15 rokmi a 8 m
chceli kabriolet a dali im hen taký šrot to by naštvalo aj mňa :)
16spartan17 pred 15 rokmi a 8 m
ten jak si otvaral kapotu hh ide tuning
punk142 pred 15 rokmi a 8 m
Videli ciganov tak už opakuju :D
jurij45 pred 15 rokmi a 8 m
Vandaly a zlodeji :D :D :D
lubik25 pred 15 rokmi a 9 m
tak trochu tunninguju auticko :D ... vsak im to ide nie? :)
klobky pred 15 rokmi a 9 m
hooligans :D