Streda 15.09.2010 asi o 16:00 sa tento Vagus ponevieral mestečkom Sliač, kde na mol opitý ostal ležať v strede cesty a nevládal sa ani posadiť . Jeho "kamaráti" ho odtiahly na zastavku kde ho nechali ležať na zemi- našťastie mu nič nebolo a asi o 17:00 sa z posledných síl postavil a pokračoval vo vymetaní okolitých podnikov

Ožratý cyklistaAutor: suky109 972 videní

Ožran 4Autor: lokes83 000 videní

Prvé krôčkyAutor: tumor32 180 videní

Ožratý dedoAutor: katka56 152 videní

Opilec 3Autor: tigrica98 770 videní

NotorikAutor: furbynator448 606 videní

Opilec na eskalátoreAutor: benyxxxxx102 167 videní

Veverička notorikAutor: erwee120710 327 videní

Ožratý traktorista ohrozoval premávkuAutor: th0r33 809 videní

Opilec JožoAutor: oveckin10537 741 videní

Ukrajinský robotníkAutor: marlborka20159 740 videní

Oheň vs. alkoholAutor: katka33 648 videní

Ožratý Čech Autor: suky53 691 videní
iggy pred 12 rokmi a 3 m
tyto ozrani stracaju cas keby mal iny clovek taku imunitu a odolnost mohol by byt uz davno v legii alebo v sas :D
axatek pred 13 rokmi a 2 m
Je síce opitý ako sa patrí ale zase priznajme sa kto sa aspoň raz v živote takto nezbombardoval?V zlom čase na zlom mieste.
slavigrom pred 14 rokmi a 7 m
U nas sa tomuto hovori že doslovna Meditacia :D :D :D
bear1987 pred 14 rokmi a 8 m
No takto sa zrúbať :-(
patizon88 pred 14 rokmi a 12 m
typicky vagus
torpedo08 pred 15 rokmi a 5 m
uplne jak ja :D
jannuska7 pred 15 rokmi a 5 m
ty moj boooh tak toto nedokaze hocikto hlavne ze ma doma male dietaaa debiiil
tigrica pred 15 rokmi a 9 m
ubohe