Cesta dvoch mechanikov na vysielač vysoký 540m. Mali fakt nádherný pohľad.

Riskantné lezenie na vysielačAutor: orkin5 813 videní

Rýchle lezenie po rebríkuAutor: duri0824 759 videní

Dvaja blázni a 363 metrový vysielačAutor: ufolog691 963 videní

Na žeriave bez isteniaAutor: rowdies52 866 videní

Skok z vysielačaAutor: bojovnik33 319 videní

Trafené deckáAutor: tozobor20 766 videní

Marián Kotleba - Imigranti (slobodný vysielač)Autor: matpep3 215 videní

Tak prečo teda odchádza zakladateľ SlobodnéhoAutor: dekel2 863 videní

Lezenie po skaláchAutor: zasip5 435 videní

Adrenalín 2Autor: unfuckable6 128 videní

Slobodný vysielač - To NAJ zo 17 týždňaAutor: dekel2 847 videní

Pomaly ďalej zájdešAutor: sandman7744 757 videní

Lezenie na najvyšší žeriav na Slovensku -Autor: adamus010116 185 videní
vaclavrosner pred 1 rokom a 6 m
kks, 1. chcel som vedieť čo sa pokazilo a teda ako to opravia, 2. v červenej sekcii (cca 6:00) by mi určite začalo treba srať, 3. ani by som tam nevyšplhal...
halloween pred 5 rokmi a 4 m
robil som to niekolko rokov na slovensku a nemecku,nastastie som bol max 100m,ale aj to mi stacilo,clovek by neveril ako sa moze taky murovany komin kyvat
diablikxxx pred 6 rokmi a 4 m
Pracujem ako zeriavnik a vyliest po rovnom rebriku 60-70m je brutal zataz na ruky. DDávám o tak na 4krat. Ale toto by som dal tak za dva tyzdne
casperx333 pred 7 rokmi a 8 m
vylezie hore a príde búrka :D
aerox pred 8 rokmi a 9 m
Este prosim ta skoc do auta a dones mi krizovy srobovak
alebaa pred 8 rokmi a 11 m
kolko si tí dvaja musia účtovať za taku opravu :D
cactuszilla pred 9 rokmi a 7 m
caspian border :D a kde su tie zelezne stabilizatory? :D
mikimous pred 10 rokmi a 2 m
Chujova robota ale dobre platena. Musš mať horolezecke papire, na elektriku a ešte by som prijl aj paraglading. Dole už len skočiť z padakom :D
matej1980 pred 10 rokmi a 2 m
neviem načo se za nim redika ten druhy ked tam net miesta.
smallapple pred 10 rokmi a 5 m
dolu by mohli skákať padákom nie?
travex1986 pred 10 rokmi a 5 m
sa mi nejako myska spotila :D
trnavabulldog pred 11 rokmi a 8 m
Vďaka Bohu že má tú helmu ... keby padne tak má ešte ako takú šancu na prežitie
metiusica pred 12 rokmi
ja by som si tam rovno dako mozno dotrepal aj padak a dole rovno skocil...:D
skratchy pred 12 rokmi
ja mam strach za neho. Cely sa trasiem :D
altair1 pred 12 rokmi a 1 m
ten chlap je frajer
nikoniko pred 12 rokmi a 3 m
ako to postavili? :D
skradola pred 12 rokmi a 4 m
Keby mali úchyty ešte tak lezú stále furt hore :D
nezbednik17 pred 12 rokmi a 5 m
ale ten plat :)
zivot pred 12 rokmi a 6 m
bože až sa trasiem sila už len zo stoličky
zivot pred 12 rokmi a 6 m
riadne istenie sa neoplati ho ani dať