Je to zatiaľ iba úvod k seriálu ...

GTA SA - COBRA 11Autor: tom14925 019 videní

GTA SA Kobra 11Autor: benkovsky6 910 videní

Kobra 11 LIDLAutor: benkovsky11 206 videní

Kobra 11 Ben sa vydávaAutor: benkovsky9 513 videní

Kobra 11 Videoklip 2.TýmAutor: benkovsky9 689 videní

Kobra 11 - ŠtvanicaAutor: benkovsky13 382 videní

Česká Kobra 11 v akciiAutor: benkovsky8 224 videní

Kobra 11 Štátna návladnáAutor: benkovsky8 772 videní

Kobra 11 Tom na SkejteAutor: benkovsky8 812 videní

Kobra 11 Smrtiaci piesokAutor: benkovsky9 581 videní

Kobra 11 Dedo (Starec)Autor: benkovsky10 740 videní

Kobra 11 Zlyhanie bŕzd HaváriaAutor: benkovsky14 771 videní

Kobra 11 Totálna KatastrofaAutor: benkovsky6 510 videní
filipino111 pred 14 rokmi a 5 m
zabite mne sa to paci :D
asteroid pred 15 rokmi
lol muži s (z) cobry 11 :D,. inac nice
appcrashko pred 15 rokmi a 6 m
akože edit je celkom dobrý len strašná gramatika...čo chceš v živote dosiahnuť...
mateyi11 pred 15 rokmi a 8 m
Ich revírom je Azet. Ich písanie je retardované. Ich súpermi sú gramatika a IQ. Ich fráza je "awojQy, popísmenQuješ?". Ich zbraňou sú našpúlené pery. Sú v nasadení vo dne v noci... p*če z Pokecu.
tom1492 pred 15 rokmi a 9 m
tu je to video este raz a bez chyb :
odkaz
holyvud pred 15 rokmi a 9 m
muži s :DDD
lubiak pred 15 rokmi a 9 m
páči sa mi to, až na tú gramatiku v úvode :D