Fakt úžasné, čo sa na takom malom bagri dá všetko robiť a čo to všetko dokáže.

Kracajuci bagerAutor: rado00244 555 videní

Macher na UNCAutor: furikar67 385 videní

Nakladač UNC 060Autor: buchnad45 265 videní

Predvádza sa na UNCAutor: tigrica25 474 videní

UNC miešač betónuAutor: kameranaceste9 596 videní

Dokonale ošúpané jablkoAutor: krapula43 242 videní

Obrý bagerAutor: shapes38 382 videní

Mašinka snov!Jede,jede mašinka.Autor: sagamartin2 811 videní

Šéfe, robil som, čo sa dalo, ale aj tak sa toAutor: mrtee42 871 videní

Vybagroval si peknú jamu, teraz ti pomôžeme vonAutor: kalatrava396 videní

Zaujímavá domáca mašinkaAutor: zdenkoha15 791 videní

Ja len obsluhujem také menšie rýpadloAutor: loktibrada14 610 videní

Štiepanie dreva po ruskyAutor: kozarohata56 204 videní
firth pred 9 rokmi
Menzi-Muck A91 aspoň myslím
larkin pred 9 rokmi a 10 m
modlivka
bob6 pred 13 rokmi a 3 m
transformers :D
kontrabandita pred 13 rokmi a 7 m
všetko co dokaze sa dalo ukazat v 2 minutovom videu a nie 6 minut zbytocne zabitych.
stuky1986 pred 13 rokmi a 10 m
toto u nás čistilo rieku Rimavu
12error pred 13 rokmi a 11 m
nic moc nuda
palis600 pred 14 rokmi a 2 m
aj u nás bol čistit potok z povodia dunaja :) ale nebol až taký nový ! ale presne to isté
nidecker93 pred 14 rokmi a 4 m
nezda sa mi ze by kracal ;)
kaslemkarmu pred 14 rokmi a 4 m
Haluzna masinka :)
dzordzi pred 14 rokmi a 5 m
Keby volaco vola sa to Pavuk :)
thetymco pred 14 rokmi a 5 m
To vyzerá ako lego :D
aagun8 pred 14 rokmi a 7 m
dakaze to vobec vihlbit jamu :D:D:D:D
molotov pred 14 rokmi a 10 m
taky mi stoji uz pol roka pred domom jak nam kopu ulicu
erwee1205 pred 15 rokmi
radosť sa na neho pozerať pri práci, som ho chvíľu sledoval keď sním kopali za mestom tunel cez kopec...
05reaper28 pred 15 rokmi
fuuha to ej fakt stroj ..a je aj ten borec že ho vie ovládať
2sunky pred 15 rokmi a 5 m
ale kopat jami nevie :D
rokwell pred 15 rokmi a 5 m
To je vysledok slov mechatronika a robotika. 5*
prestan555 pred 15 rokmi a 6 m
vyzera to skor jak predstavujuci robot jak keby bager...ale ta hydraulika pekne huci :)
bajker12345 pred 15 rokmi a 7 m
ten bager sa vola pavuk
fety4 pred 15 rokmi a 7 m
v tom musi byt oleja