Nekompromisný roadster Caterham Superlight R500 si to rozdal s Porsche 996 GT2 na Nurburgringu.

Caterham Superlight R500 vs GD T70Autor: isors4 435 videní

Porsche 996 GT2 vs Ford mondeoAutor: torquenstein5 451 videní

Porsche vs. diaľnicaAutor: fastmm18 883 videní

Otec a synAutor: fastmm52 557 videní

Elektrické auto vs. Porsche 911 Turbo 996Autor: fastmm39 985 videní

Jazda na okruhu nurburgringAutor: janigis11212 585 videní

Escort na steroidochAutor: fastmm24 273 videní

Jazda na Ford MustankAutor: leito6425 472 videní

BMW F1 NurburgringAutor: isors3 445 videní

Dragtimes vs. GTboard III.Autor: fastmm9 122 videní

Ford escort Mk 2Autor: kikloop6 366 videní

ZR1 vs. 599 GTB vs. 911 GT2 vs. GT-RAutor: fastmm13 427 videní

Diegove Porsche 911 GT2 993Autor: 4d0k33l21 559 videní
jeffo696 pred 14 rokmi
To je Nordschleife, Nurburgring je len časť-okruh.
djatomxxx pred 14 rokmi a 6 m
Toot je dôkaz,že aj 180HP može sundať 300HP :)
jozkii pred 14 rokmi a 7 m
ked vidim tie svetla a sklon predneho skla, boli ma brucho z tej aerodynamiky... precoo?
Chapem ze je to dizajnovka, ale aj tak sa to dalo trosku zlepsit... skon predneho skla urcite...
andy123456789 pred 15 rokmi
aj tak je najlepší radical
spacecowboy pred 15 rokmi a 10 m
nema dobru stabilitu pri vysokých rýchlostiach
duri08 pred 15 rokmi a 10 m
ten na tom ale jede...:P...dobréé...:)
ecojuice pred 15 rokmi a 10 m
to porche vobec nevyzera ako GT2 ked sme pri tom
ecojuice pred 15 rokmi a 10 m
vaha nepusti to vie aj male decko
jebbareee pred 15 rokmi a 10 m
Ja si myslím že tam skôr hrala nie až taká dobrá znalosť trate(ten čo sedel v Porsche)
laxxx pred 15 rokmi a 10 m
lepsi v zakrute je preto lebo je laksi a mozno ma aj lepsie gumy =)
skylinegtr34 pred 15 rokmi a 10 m
05:43 krásny medzi plyn
wassabi pred 15 rokmi a 10 m
na zakruty je caterham diabol ale rovinky XD nic moc :D
fastmm pred 15 rokmi a 10 m
Len tak ma ešte napadlo - Tento Cat podľa videa dal ring za 7:36s a Porsche 911 GT2 996 má na ringu najlepší čas podľa "SportAuto" 7:46s... takže, akoby povedal kamarát, "neni o čom" - takto pilotovanú R500ku by ste s týmto Porschadlom nedali aj keby ste boli akokoľvek dobrý šofér... (takže nie, za volantom GT2ky nesedel amatér, len proste nemal "vhodné náradíčko").
chelsea pred 15 rokmi a 10 m
v zakrutach je lepsie cervene ale na rovine nema sancu :D
8petko7 pred 15 rokmi a 10 m
a wete co wam ja na toto powem w mojom pripade lahnut a ist spat sniwat sniwat a sniwat:D bohuzial je to tak....:(
acesko pred 15 rokmi a 10 m
tak to uz hey
koxxo pred 15 rokmi a 10 m
som skromný mne bi stačil aj poršáčik :D
tlakovatch pred 15 rokmi a 10 m
nurburgring je strasne uzky a on ho zjedol hned po starte
benus pred 15 rokmi a 10 m
musi mat pri dlhej trase mozole na pravej ruke od radenia
kiso pred 15 rokmi a 10 m
pekny zvuk motoza :) a este krajsia jazda :)