Prisťahovalci v akcii ? Dennodenná rutina v europe.

Zastreľ Búra - rasizmus v Juhoafrickej republikeAutor: progresivne6 802 videní

Sranda z prisťahovalcovAutor: buchnad17 876 videní

Čierny rasizmusAutor: budulinek2258 127 videní

Hip-Hop a čierny rasizmus Autor: bloodwer15 446 videní

Multikulti férovka v AustráliiAutor: islamjezlo7 578 videní

Viedenská učiteľka hovorí o ťažkostiach sAutor: pavelfcb22 230 videní

Rasizmus vo výťahuAutor: noone114 245 videní

Biely vs čiernyAutor: jasa9 403 videní

Bitka vo VsetíneAutor: budulinek2257 162 videní

Anti - rasizmus Anti - bielošstvoAutor: dz3ma12 480 videní

Dvojnásobná bitka biely vs. čiernyAutor: slovodobitky17 496 videní

Útok na ženu.Autor: adam111113 669 videní

V núdzi spoznáš rozdiel...Autor: heorot5 742 videní
pepan pred 10 rokmi a 11 m
neviem co napisat ako rad by som videl ze tomu hajzlovi niekto uzratal komplet vsetky kosti....
1deimos pred 11 rokmi
Ja mám riešenie na prijatie uťečencov z afriky , na každú dedinu kotra ma kultúrny dom a kde bývajú diskotéky prideliť jedného čierneho utečenca nech majú chlapci zábavu , verím že do pol roka si spravíme také meno že ku náam nebude chcieť nikto z nich prísť aj keby mu za to zaplatili :-)
nomad72 pred 13 rokmi a 11 m
taku sviňu čiernu rovno odstreliť !!!!!!!!!!!!!!!!
stuky1986 pred 14 rokmi
typická bitka černochov, udrieť pecku bez varovania keď sa človek rozpráva s iným a potom bum bác naskákať na jedného ako opice, jooj už som si vela dovolil ludia ved ja som rassista utláčam chudácikov kôli inej farbe pleti !!!
rjsk100 pred 14 rokmi
ja by som ich pustal do europy tak aby tu bolo pristahovanych napr. maximalne 1 %, a kto spravi nejaky zlocin okamzite dovidenia do rodnej krajiny. a uvolni miesto dalsiemu
rjsk100 pred 14 rokmi
denno denná rutina v europe??? to isto nie
radovanmmm pred 14 rokmi a 3 m
Nemusiite tu zas biť trapny, pozrite si kolko videí je z bielimy čo sa biju alebo že bieli napadnu čiernych, ja si ich nezastávam napriklad čo sa jedna SR ciganov to som zas rasista,, ale nestreba biť rasista celkovo a treba byť aspon trošku objektívny... toto robia aj biely, :) tým som nechcel povedať že ty individua na tom videu su v poriadku su to Ku**vy ,,, ale to su tu ludia na tom videu nie černosi napríklad, nehádžte do do jedneho vreca aj biely su taky :) Ale čo sa týka ako som už spomínal napríklad ciganov na Slovensku to by som už aj dokazal vraždiť k nim citim nenavisť aj ja a velku... :D
erio31 pred 14 rokmi a 7 m
a ostanu tu zit zvierata ty deges nie?Ked chces aby kazdeho vyhnali
heorot pred 15 rokmi a 3 m
bastrad smradlavy... trerba to vyhnat prec nech tu mame pokoj a pojdu za nimi aj fetaci a cigani... a aj nasilnici a vrahovia ..a bude tu tak krasne bezpecne a cisto az nam to bude vadit
fefeja pred 15 rokmi a 5 m
vsetci sa zhrnuli ked bolo po vsetkom.Mali ho chytit a zarezat ako prasa.
stre3tb4ll pred 15 rokmi a 7 m
stupol mi adrenalin :)
katribodkit pred 15 rokmi a 8 m
negri by mali zdechat v okovach a ne chodit medzi ludma po ulicach...
katribodkit pred 15 rokmi a 8 m
kdy uz zacnem ti cerny huby řezat...
rado211 pred 15 rokmi a 8 m
no a toto akoze nieje rasizmus ???
cucko pred 15 rokmi a 8 m
to akože prečo ?
dominik2752 pred 15 rokmi a 8 m
otazočka. Ak by som ja napadol černocha a snimala by ma kamera tak by som bol asi vo vezeni že ? a nedajbože ak by sme paria bielych zbili jedneho negra tak to by sme už boli skíni :D čo sú černosi dajaka Ohrozená rasa alebo prečo sa tak ku nim správame že oni môžu všetko ? čo je to za trend dnešnej doby ? ja tomu nechápem. Sak to su individua africke. A čo že som rasista ? nemôžem byť ? demokracia pre každého :) a šak ked maju radi tých černochov toty budovatelia multikultúri tak nech si dajakeho kupia šak v afrike ich je pol miliarda a teraz sa hraju na návrharov oblečenia a robia si topánky z plastových fliaš. Inak skôr neš mi vynadáte tak sa zamyslite prečo by sme ich mali obhajovať ? komu resp čomu to pomôže ? akurat je to dalši krok do priepasti z ktorej sa už nedá vratiť :D
kajoi pred 15 rokmi a 10 m
Fuuu... Tak pri tom videu mi napadlo viac veci. A jedna s nich je ze preco sa ti biely donho nepustili? Preco ho nebranili? Musime drzat spolu! V jednote je sila!
thuglife pred 15 rokmi a 10 m
no ktovie o co tam slo
justpassingby pred 15 rokmi a 10 m
popraviť...
holyvud pred 15 rokmi a 10 m
toto by na slovensku určite nebol rasizmus ...