Honda vs. Porsche vs. stíhačka

zobraziť viac ↓
katka 24 266 videní

Čo má lepšiu akceleráciu?

  • Kvalita:
  • Zverejnené: 24.11.2007 11:34
  • Páči sa: 94% (17 hlasov)
  • Obľúbené: 15
  • Komentárov: 34
  • Dľžka: 1:17
  • Kategória: auto-moto
  • Tagy: stíhačka, porsche, honda, f-16
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (34)
zobraziť viac ↓
  • divas pred 10 rokmi a 1 m
    ževraj stíhačka dokáže na vojenskej lodi zrýchliť z 0 na 200km/h za 2sekundy :o to je sila už

  • osa pred 13 rokmi a 11 m
    ♥ motorka :)

  • djdenis88 pred 15 rokmi a 3 m
    LOL :D

  • ddanmtec pred 15 rokmi a 4 m
    uplne som cakal tento vysledok:Dlen sa mi nezdalo ze preco ta motorka brzdila potom

  • 3lukasko29 pred 15 rokmi a 5 m
    oj som mislsll ze aj ta motorka vzlietne aj to auto ked uz ta stihacka :D

  • mik15 pred 16 rokmi
    to letisko bolo dlhanska,ten fireblade to urcite vytiahol na maximalku kolo 290.preto mi je cudne,ze to porsche ju obehlo ovela vyssou rychlostou...urcite tam nebol rozdiel nejakch 40 km/h... cudne

  • wolf822 pred 16 rokmi a 5 m
    to bolo jasne ze najlepsi start bude mat motorka ale ale ja som myslel ze to bude lepsia stihacka a ne hento

  • peacemaker89 pred 16 rokmi a 6 m
    a inac to nie je hodna, ale yamaha

  • right13 pred 16 rokmi a 6 m
    preco neleteli za nou ?:) btw.co sa cudujete ze motorka ma najlepsie zrychlenie,ved je to perfektny pomer vykonu a hmotnosti..nezabudajte ze dostat do pohybu 200kg 1tonu a desiatku ton je trosku rozdiel.naopak ked sa to rozbehne to uz je ine kafe :)

  • andrejko1478 pred 16 rokmi a 6 m
    porsche neni su dobre afta na dragu skorej okruhy to vie kazdy a motorky opacne a stihacka vo vzduchu :D

  • semtexzv pred 16 rokmi a 8 m
    lambo reventon mal podobny pretek so stihačkou ale nepamatam si uz typ ... myslim ze f-22 ale nesom si isty

  • dark358 pred 16 rokmi a 9 m
    sak porshe tam daju.....tam malo byť onzo alebo veyron :)

  • electrofly pred 16 rokmi a 10 m
    to je jasne ze ta motorka :)...

  • hergiy pred 17 rokmi
    to hned bylo jasné :)

  • lama pred 17 rokmi
    tak w akceleracii je wždy najlepšia motorka po1. je lachká po 2. nemá weľký odpor ,po 3. je welmmi silná ..ale stíhačka a auto sú zase na rýchlosť..

  • lennox pred 17 rokmi
    skoda ze nukazovali jak rychle ide :D

  • rassto pred 17 rokmi a 2 m
    auto 4ewer :)

  • puty pred 17 rokmi a 4 m
    no sak to dá rozum... :D a pre toto chcem motorku... :D

  • adamko pred 17 rokmi a 6 m
    najlepsi boli stiacka lebo bola najrychlejsa a matorka lebo mala najlepsi odpich

  • matoarmy pred 17 rokmi a 6 m
    0/100 ne za 1sek.. to ma len na lietadlovych lodiach, kde sa pouziva katapult... ale neni to hovadina,, na stihacku nic nema.... je najrichlejsa