Čo má lepšiu akceleráciu?

Honda CR 125 vs Honda CR 250 crashAutor: palo1pknp3 719 videní

Fiat s motorom HondaAutor: patrick2448 973 videní

PORSCHE vs. CHEVROLETAutor: 3kompot37 783 videní

Extrémne nízky prelet stíhačky F-16Autor: rocketbunny2 350 videní

F-16 Fighting FalconAutor: m0nc42 779 videní

Honda S2000 vs. motorkyAutor: rodix10 330 videní

Audi RS6 vs. Honda 1.6 turboAutor: jimmipegas4 098 videní

BMW S1000RR vs. Honda CBR1000 RepsolAutor: peros59 376 videní

Mňa tak ľahko nedobehneš! (Porsche vs. Tesla)Autor: naceste40 463 videní

Alfa vs HondaAutor: morfik4 854 videní

Porsche 911 turbo (1200 hp) vs. motorkáriAutor: scaramanga34 786 videní

Ponorka vs. stíhačkaAutor: danco43 371 videní

Elektrické auto vs. Porsche 911 Turbo 996Autor: fastmm39 985 videní
divas pred 10 rokmi a 1 m
ževraj stíhačka dokáže na vojenskej lodi zrýchliť z 0 na 200km/h za 2sekundy :o to je sila už
osa pred 13 rokmi a 11 m
♥ motorka :)
djdenis88 pred 15 rokmi a 3 m
LOL :D
ddanmtec pred 15 rokmi a 4 m
uplne som cakal tento vysledok:Dlen sa mi nezdalo ze preco ta motorka brzdila potom
3lukasko29 pred 15 rokmi a 5 m
oj som mislsll ze aj ta motorka vzlietne aj to auto ked uz ta stihacka :D
mik15 pred 16 rokmi
to letisko bolo dlhanska,ten fireblade to urcite vytiahol na maximalku kolo 290.preto mi je cudne,ze to porsche ju obehlo ovela vyssou rychlostou...urcite tam nebol rozdiel nejakch 40 km/h... cudne
wolf822 pred 16 rokmi a 5 m
to bolo jasne ze najlepsi start bude mat motorka ale ale ja som myslel ze to bude lepsia stihacka a ne hento
peacemaker89 pred 16 rokmi a 6 m
a inac to nie je hodna, ale yamaha
right13 pred 16 rokmi a 6 m
preco neleteli za nou ?:) btw.co sa cudujete ze motorka ma najlepsie zrychlenie,ved je to perfektny pomer vykonu a hmotnosti..nezabudajte ze dostat do pohybu 200kg 1tonu a desiatku ton je trosku rozdiel.naopak ked sa to rozbehne to uz je ine kafe :)
andrejko1478 pred 16 rokmi a 6 m
porsche neni su dobre afta na dragu skorej okruhy to vie kazdy a motorky opacne a stihacka vo vzduchu :D
semtexzv pred 16 rokmi a 8 m
lambo reventon mal podobny pretek so stihačkou ale nepamatam si uz typ ... myslim ze f-22 ale nesom si isty
dark358 pred 16 rokmi a 9 m
sak porshe tam daju.....tam malo byť onzo alebo veyron :)
electrofly pred 16 rokmi a 10 m
to je jasne ze ta motorka :)...
hergiy pred 17 rokmi
to hned bylo jasné :)
lama pred 17 rokmi
tak w akceleracii je wždy najlepšia motorka po1. je lachká po 2. nemá weľký odpor ,po 3. je welmmi silná ..ale stíhačka a auto sú zase na rýchlosť..
lennox pred 17 rokmi
skoda ze nukazovali jak rychle ide :D
rassto pred 17 rokmi a 2 m
auto 4ewer :)
puty pred 17 rokmi a 4 m
no sak to dá rozum... :D a pre toto chcem motorku... :D
adamko pred 17 rokmi a 6 m
najlepsi boli stiacka lebo bola najrychlejsa a matorka lebo mala najlepsi odpich
matoarmy pred 17 rokmi a 6 m
0/100 ne za 1sek.. to ma len na lietadlovych lodiach, kde sa pouziva katapult... ale neni to hovadina,, na stihacku nic nema.... je najrichlejsa