Niektorí ľudia majú v hlave naozaj riadne na...

Náraz do gulíAutor: kinlay9 992 videní

Buď máš v ruke brokovnicu alebo pivo!Autor: muerte25 290 videní

Dievčatko sa rozhodlo, že bude jedináčikomAutor: esterina12 463 videní

Majstri kung-fu sa pravidelne sa nechajúAutor: mymo15 758 videní

Ostrostrelec s brokovnicouAutor: bond53 983 videní

Hlavou do gulíAutor: tigrica20 400 videní

Samé guleAutor: almano121 230 videní

Bezpečnosť vždy na prvom mieste!Autor: shitmaster19 124 videní

Neoficiálny svetový rekord v kopancoch do gulíAutor: tigrica73 086 videní

Nebezpečná brokovnicaAutor: sonyerikk67 582 videní

Rus s automatickou brokovnicouAutor: idontknow54 524 videní

Living On a Prayer (trochu inak)Autor: arilus35 543 videní

Údermi baranidla do gulí posilníte svojhoAutor: lajkit15 351 videní
jeano pred 12 rokmi a 10 m
má tie vlásky jak mop :D :D
matanas pred 13 rokmi a 5 m
nic som nevidel, prosim zopakuj mi to :D
nya pred 14 rokmi
takýmto ľuďom nepatria zbrane do rúk
perpil pred 15 rokmi a 1 m
je posadnuty michaelom jacksnom
lollek pred 15 rokmi a 2 m
haha :D ako sa smejem :D
asusko25 pred 15 rokmi a 6 m
mal to skusit zdruhei strany brokady aneviem ci bi si za trtkal
douglas232 pred 15 rokmi a 6 m
aky emak poondeny nech si da pred cicnu barret m 107 (cal 50.) :D :D :D :D
13jakub13 pred 15 rokmi a 6 m
neni to nahodou bam margera?
misko88 pred 15 rokmi a 10 m
ani by som sa necudoval keby to bol american :D
wumember pred 15 rokmi a 10 m
toje keket, si mal strelit do tych guli....
ultimatexd pred 15 rokmi a 10 m
takým, ako on by som zbrane vydával povinne! a čakal by som na výsledok! tešilo by ma, že sa selektuje správnym smerom ľudský genofond!
stake pred 15 rokmi a 10 m
no comment...
duri08 pred 15 rokmi a 10 m
už aký debil :D ked chce tak nech príde zamnou je ho tam kopnem nemusí míňať náboje :D
srnpato pred 15 rokmi a 11 m
kks ja by som sa tak rychlo nepostavil xO
jebbareee pred 15 rokmi a 11 m
Debiiiiil :D
romanov pred 15 rokmi a 11 m
ten asi nechce rodinu...:-)
metallurg pred 15 rokmi a 11 m
A zmysel tohto tu je kde prosim vas ? :D
krucko pred 15 rokmi a 11 m
tak mu treba :D
acesko pred 15 rokmi a 11 m
...srateee
fulcrum29 pred 15 rokmi a 11 m
Väčšieho magora som už ani nevidel,ale..........typické USA