Toto je hymna Iránu.Veľmi zaujímavá a pekná aspoň podľa mňa.Vy posúďte sami.

Iránska armádaAutor: fretka111115 208 videní

Iránska armáda 2Autor: strelec10 747 videní

Iránska armádaAutor: strelec10 519 videní

Iránska diskotékaAutor: vabene42 941 videní

Iránska speváčka odsúdená na 74 rán bičomAutor: leaknute5 565 videní

Iránska sanitka nielen zachraňuje, ale ajAutor: pixxxo26 283 videní

Mali sme celkom šťastie, nie? (iránskaAutor: lezak60012 479 videní

Arash - Iran Iran (2006)Autor: world7 315 videní

Nová iránska superzbraňAutor: vabene6 959 videní

Sovietska hymnaAutor: 123kg39 021 videní

Ukrajinská hymnaAutor: wansawer42 277 videní

❗️??? Prvá iránska hypersonická raketaAutor: jano771 102 videní

Hymna Slovenskej Republiky (Dobrovoľnícka hymna)Autor: kirkis3 909 videní
jk pred 13 rokmi a 9 m
neni podle me je pekna ta hymna oni by si zase mysleli ze ta nase je skareda
nixo2 pred 14 rokmi a 10 m
Oničom, nepáči sa mi...
fvckislamrz pred 15 rokmi a 3 m
satupidna hymna
david13 pred 15 rokmi a 4 m
call of duty :DDDD
peterl981 pred 15 rokmi a 4 m
mecheche
tigrica pred 15 rokmi a 4 m
hehe
joseph710 pred 15 rokmi a 8 m
hmm... hudba vo Warcraft II je podobna ako totto
tripike pred 15 rokmi a 8 m
Hymna je dobra,krajna je nanic
xmotos125 pred 15 rokmi a 9 m
hudba jak s dakej bojovej hry :D:D
cucko pred 15 rokmi a 9 m
ten začiatok mi pripomína AGE OF EMPIRES :D 3
natus pred 15 rokmi a 11 m
dalsia z prvotriednych svetovych hymien.bohuzial toto je asi jedine iranske pozitivum...