85 videí · január 2014

Hra na gitare do DNB...vlastna tvorba...1 685 videní

Hranie na git.synt Roland GR 551 364 videní

Hra na git.synt Roland GR 55 v doprovode FL studia1 632 videní

Volne hranie do skladby fenomenalneho gitaristu Estas Tonne2 772 videní

No a co....Roland GR 55 a ja..1 356 videní

Meditacia s Rolandom GR 555 +1 668 videní

Vilka Amalka v komixe h h h h h .....2 188 videní

Haluz zase2 565 videní

Meditacia a tvorba na gitarovom syntetizatore roland gr 551 704 videní

Zakaz pozerat,nieco som napisat musel...1 629 videní

Jednoducho takyto som....2 018 videní

MEDITACIA S ROLANDOM GR 551 816 videní