Tento borec mal z pekla šťastie, skončil len s ľahkými poraneniami.

Bady, už idem! (zlomené rebrá)Autor: allahuakbar17 817 videní

Blbec na motorke 2Autor: tigrica22 731 videní

Skok na motorkeAutor: katka26 786 videní

Frajer a skok na motorkeAutor: duri0849 063 videní

Nevydarený skok na motorkeAutor: majecko13 078 videní

Borec na motorkeAutor: duri0837 602 videní

Super skokAutor: jolaus32 960 videní

Pád na motorkeAutor: palec8019 958 videní

Parádny skok na motorkeAutor: suky50 956 videní

Skok na motorke po ruskyAutor: duri0832 135 videní

Friga delil od úspechu iba plot!Autor: trutnovka10050 458 videní

Pozor, letí motorka!Autor: prcmucha33 981 videní

"Superman" na motorkeAutor: oliverko55552 816 videní
offerzo pred 14 rokmi a 6 m
rampa bola stavana do dialky nie na backflip
nismo777 pred 14 rokmi a 11 m
ake slabe emocie typka co komentuje..ooo boze:D:D
risozl pred 15 rokmi a 4 m
najlepsi freestylovy jazdec to vidim
thenoami123 pred 15 rokmi a 12 m
Viac šťastia ako rozumu
kika190 pred 15 rokmi a 12 m
super zaaaa 5 :D:D:D:D
betain pred 16 rokmi
dovody , pre ktore to tyto ludia robia, nikdy nepochopim.
rasenganshuriken pred 16 rokmi
no mohol dopadnut aj horsie..
macho pred 16 rokmi
au ty kokso az ma vsetky rebra zaboleli :(
warning4 pred 16 rokmi
videl som horšie :)
sltuskosl pred 16 rokmi
Neviem co na tom paade bolo take strašne
dodicheck pred 16 rokmi
v polovici backflipu sa rozmyslel ze spravi noseflip :D
meaky pred 16 rokmi
to preto lebo mal velmi velku a tazku motorku xD
19winco91 pred 16 rokmi
za toto ho povazuju za najextremnejsieho freestylera? to dam aj ja ale neprezijem :D
artattack pred 16 rokmi
tak toto bolo inak brutalne
kissboy pred 16 rokmi
Mu muselo riadne dych vyraziť šťastný človek
pawliee pred 16 rokmi
:D:D:D LOL jak znudene povie to "ó bože" :D
dzaro91 pred 16 rokmi
Zničené v okamihu ;)
spore666 pred 16 rokmi
fox123 ti mas teda sajnu o otrase mozgu ja som mal otras mozgu a prasknutu lebku a dosiel som domov po svojich najprv mas zavrate a toci sa ti hlava a nevies kde si a zvraciaš ti mudrc najprv je ti dobre a po 15-20 min ti je zle....takze..
justpassingby pred 16 rokmi
No po takej pecke by človek čakal že ho znova budú musieť učiť jesť príborom...
griffin pred 16 rokmi
Neviem neviem ked pozeram ze same minusky niekto si tu asi riesil komplexy...