Každý sa dokážeme zabaviť trochu inak. Pobavili ma.

Keď horí lesAutor: tozobor21 235 videní

Keď práve nieste v leseAutor: kobrick54 524 videní

Únik cez horiaci les (Kalifornia)Autor: muerte37 084 videní

V leseAutor: lukass20718 779 videní

Zamaskovaná jama v leseAutor: suky83 749 videní

Medzičasom so sovami niekde v ruskom lese (haluzAutor: biolog35 793 videní

Nuda v leseAutor: adko626217 077 videní

Tazba v leseAutor: ajeto2228 874 videní

Saperi ZSU v lese pri meste KreminnaAutor: angerfistt1 144 videní

Lesný kúpeľ. Meditácia v leseAutor: ondrej29739 videní

Mŕtvola v leseAutor: danika1113 504 videní

Najprimitívnejšia metóda ako si v lese uvariťAutor: buntajtatar23 734 videní

Jednoduchý návod na diplomaciu s RuskomAutor: angerfistt419 videní
kalamity pred 14 rokmi a 4 m
CO TO BOLA PARODIA NA STALINGRAND,HAHA...CELKOM DOBRE:)
altair1 pred 14 rokmi a 10 m
dakto prežíval rozpravanie svojho deda
m740 pred 14 rokmi a 10 m
rusy ma vzdy vedia pobavit :D
tommyno pred 15 rokmi
V rusku majú srandu všade, nie len v lese :D Zvláštny národ
misos3 pred 15 rokmi a 1 m
rekonstrukcia partizanskeho boja :D
spynaker pred 15 rokmi a 2 m
Nič nieje nemožné keď to má v rukách rus . . . :D
mirusko pred 15 rokmi a 3 m
POBAVILI MA
giver pred 15 rokmi a 3 m
určite su platení od hodiny :D
yanickoo9 pred 15 rokmi a 4 m
zase niekto vydrbal do seba liter vodky :D
kikina123489 pred 15 rokmi a 5 m
Rusi su rusi
danniel pred 15 rokmi a 5 m
F*ucking? 0:17 (trocha sa to podobá)
landcruiser pred 15 rokmi a 5 m
хороший убийца времени
vcrysisman pred 15 rokmi a 6 m
blbost to tam uz fakt nemaju co robyt ? aj ten hlas to je horie ako ked obedujem a rozpravam k tomu
libra63 pred 15 rokmi a 6 m
vsjo narmalno suka bljat
prestan555 pred 15 rokmi a 6 m
ja sa len znich smejem :D ..tardovia :D
metallurg pred 15 rokmi a 10 m
Lol :D :D
duri08 pred 15 rokmi a 10 m
rusi tí sa vedia zabávať :D
biri358 pred 15 rokmi a 11 m
lol :D
peachiak pred 15 rokmi a 11 m
dobre zinscenovane :D malo to zaciatok aj koniec filma :D
kimbo pred 15 rokmi a 11 m
To je vsetko v ramci vycviku ale s vodkou :D