Chudák chlap, dostal skoro infarkt... Kamaráti ho zobrali so zaviazanými očami, že si ide skočiť bungee.

Base jumping + bungeeAutor: lukas198635 553 videní

Bungee jumping Štrbské plesoAutor: nidecker9323 394 videní

Extrémny Base jumpingAutor: muut13 902 videní

Extrémny bungee jumpingAutor: kerfastos4 292 videní

Bungee jumping a krokodílAutor: jolaus61 616 videní

Bungee jumping po rusky 2Autor: benyxxxxx76 156 videní

Bungee jumping po ruskyAutor: bond62 744 videní

Neplánovaný dvojskok?Autor: tigrica29 229 videní

Bungee Jumping trochu inakAutor: haluztv5 134 videní

Bezdrôtový bungee jumpingAutor: mirko66663 450 videní

Skočím bungee? Neskočím bungee! Skočím!?Autor: lionko10 726 videní

Darček k narodeninám (Austrália)Autor: moriak39 806 videní

Bungee jumpingAutor: remzee12 360 videní
clovek113 pred 5 rokmi a 9 m
Napriek zakrytému zraku je možné použiť sluch.. Priestor je možné evidovať sluchom
reprak pred 15 rokmi a 6 m
dobre ho odrbali
crazykrt69 pred 15 rokmi a 6 m
chudák ale má z toho šok
nikusiklm pred 15 rokmi a 11 m
Predstavte si, že by bol naozaj tak vysoko..tak odvahu skočiť má :)
morticon pred 15 rokmi a 12 m
mne sa stalo nieco podobne bol som na stretnuti mladeze a robili taku sutaz ze zoskok s padakom akoze kto sa chce zahrat na parasutistu a ja jak debil som zdvihol ruku hore...zobrali ma do zakulisia zaviazali oci a doviedli na podium potom ma postavili na nejake drevo trosku to zdvihi asi 20 cm a zacali s tym chviat akoze ma dvohaju hore a ked ma akoze dvohli tak jeden povedal skoc a ja som si domyslel ze sa mam jednoducho uvolnit a spadnut ze spadnem z toho podia a oni ma chytia tak aom zacal letiet ako tento ujo ale figu ja som sa pustil a oni vobec necakali ze to urobim a tak moja hlava spadla z vysky 190 cm na nos...asi 200 ludi co stalo predomnou vybuchlo smiechom a ja som tam asi 10 sekund lezal v bezvedomi a ponaucenie ? uz nikdy sa nebudem hlasit do chorych sutazi v ktorych mozem dopadnut ako som dopadol pri tejto :)
hallky pred 15 rokmi a 12 m
Pobavilo :D 5*
rexxar pred 16 rokmi
zazitok na cely zivot
cartis pred 16 rokmi
hnedé v trenírkach úplne nadarmo :D
ment pred 16 rokmi
sranda musí byť no nie ? :D
palozo pred 16 rokmi
sila dobrej partie je zárukov :D
jojo25 pred 16 rokmi
xDDD pekne od kamaratov
janooo23 pred 16 rokmi
dobry odrb
ericsson1969 pred 16 rokmi
ten musel byt prekvapkany z rychlosti
tozobor pred 16 rokmi
dobry for...:)
docent69 pred 16 rokmi
super
mexx1985 pred 16 rokmi
dobry napad:D
wrc pred 16 rokmi
:D
chester5 pred 16 rokmi
dobrý nápad :) to musím na niekom vyskúšať :D
pucher pred 16 rokmi
:D Niet nad dobrých kamarátov:) 5*
sp0nk4 pred 16 rokmi
:D:D to je napad.:D