Majiteľ musí mať rád svoje kozičky, keď im postavil taký mostík.

Dievča a skokanský mostíkAutor: benyxxxxx12 872 videní

Motorkár vs. skokanský mostíkAutor: fastmm36 389 videní

Ruský skokanský mostíkAutor: muerte82 115 videní

Inovatívny hydraulický lodný mostík (USA)Autor: dynamitero28 246 videní

Skokanský mostíkAutor: katka30 785 videní

Ti ukážem, ako sa dá dostať na jachtu!Autor: buchnad8 008 videní

Palma nie je pre spider-kozy žiaden problémAutor: dynamitero20 106 videní

Obrý bagerAutor: shapes38 383 videní

Pozor, kozy na úteku! (Kalifornia)Autor: marko5516 118 videní

Preliezka pre kozičkyAutor: wilonator23 230 videní

Kozy pre tebaAutor: trix85 187 videní

Štyri kozyAutor: tigrica31 740 videní

Narkoleptické kozyAutor: chorchee57 587 videní
betynuska pred 13 rokmi a 7 m
Myslim si ze je to aj atrakcia pre ludi ...
jojo25 pred 16 rokmi
TERENKOZY :D
com3533 pred 16 rokmi
mostík na porážaciu linku :D :D :D
r1cc1 pred 16 rokmi
by so chcel vidiet ako sa z toho koza zpadne :-D
kajoo pred 16 rokmi
naco to je cele dobre ?
rufus23 pred 16 rokmi
take bunny hoppi co dali ! :D 00:20 :D:D:D
bludicka pred 16 rokmi
Kozy v prírode žijú na skalách tak isto ako kamzíky.Toto je pre ne ako detské ihrisko.
jacobo817 pred 16 rokmi
asi to boli kozy geneticky upravene na kamzíkov
lordofstreet pred 16 rokmi
asi mal veľa materiálu alebo chce mať doma kamzíky :F
klimo8 pred 16 rokmi
pecka aj ja by som isol , ale bicyklom
chuck pred 16 rokmi
keby to ide ponad dialnicu tak to pochopim
lilibabika pred 16 rokmi
bitkou ich donutil jedine chudatka
trip pred 16 rokmi
Bohušu, koza se ti oběsila...
15allex15 pred 16 rokmi
spestrenie cesty do práce :D
lubiak pred 16 rokmi
som zvedavý jak ich donútil tade ísť xD
pucher pred 16 rokmi
:DKamzíky to zvládajú úplne bežne:)
bossbucha pred 16 rokmi
asi nemal čo robiť ...
tozobor pred 16 rokmi
:ňvidno ze su to zvyknute chodit. dobre videjko.5
amenofus pred 16 rokmi
ja osobne by som sa bál že si túto vychádzkovú túru pomýlia s bungee jumpingom
dajsi pred 16 rokmi
mohol im radsej spravit tobogan... :)