Tento frajer to ale vie...

Tomuto sa hovorí kontrola nad motorkouAutor: th0r63 715 videní

Test ESP v autobuse VOLVOAutor: wendower27 691 videní

Oddychova jazdaAutor: thezwarac4 456 videní

Audi R8 Spyder - výroba, kontrola a jazdaAutor: explorer25 037 videní

Banska Bystica, letny dazdAutor: slivko3 121 videní

Rekordná jazda autom v glóbuse smrtiAutor: tanna36 011 videní

Drift s nákladiakomAutor: whoisthis16 407 videní

Bmw drift (okruh)Autor: jaronitro8 060 videní

Auto driftAutor: benito63006 298 videní

Cestná kontrola v RuskuAutor: expik7030 206 videní

Super drift 2Autor: endriu3321 979 videní

Drift Taxi NITRAAutor: chalanba6 083 videní

Tokio Drift ale naozaj!Autor: fantomas13 495 videní
trojan4x4 pred 15 rokmi
Ako by povedal nekompromisný porotca Diamantový čávo A.K.A. Rytmus - si zabíííl ... si to vychytal ... Fajné to je :)
martin2195 pred 15 rokmi a 4 m
klobuk dole......ten s tym ide ako s bicyklom.... :D
bumbelak pred 15 rokmi a 9 m
nechcel by som byt prevodovkou v tom aute :)
leccter pred 15 rokmi a 12 m
toto auto vyrabaju aj na Slovensku. Ale naozaj, stoji to okolo 800 000 robia to zo skodoviek ale neviem ktory typ
ripak pred 16 rokmi
ma nato.....:D macher.....
sulec pred 16 rokmi
ja by som po prvych dvoch otockach zabudol-ktorym smerom mam ist...inac sa to s takym autom da...ale fakt pekne..
macooo pred 16 rokmi
noo myslím že nič svetoborné , je to frajer ale za pár dní sa to dá naučiť
lubiak pred 16 rokmi
tzv. šofér-Š :D
kochy46 pred 16 rokmi
Ken Block sa moze schovat:D
xavax80 pred 16 rokmi
akú tam má prevodovku?
pucher pred 16 rokmi
Brmm-Brmm, máš tu niečo pre Teba:D
tozobor pred 16 rokmi
macher:)je dobry
tigrica pred 16 rokmi
skvely sofer
xmotos125 pred 16 rokmi
toto tu uz sice je ale aj tak parada... :) sa cudujem ze si zapamatal kade ma ist :D
murlok pred 16 rokmi
chuda spojka
....
andy50221 pred 16 rokmi
Uznavam je to frajer.Ale co ak trenoval iba jednu drahu?
fastmm pred 16 rokmi
To tu už je...
lubos846 pred 16 rokmi
radosť pozerať :)
norco8 pred 16 rokmi
Caterham a mi strasne paci, a ten pomer vykon vaha ...neni ocom heh, nevravim ze je to top auto ale na vyblaznenie je to super :))
vitulkko pred 16 rokmi
taku srandu by sombral